fbpx

З 10 серпня особливо складно доведеться трьом знакам Зодіаку, можуть втратити багато

Телець

Серпень пора відпусток і відпочинку, але зірки радять Тельцям бути обережними. Як в справах фінансових так і в справах сердечних. Прибережіть статки на потім, не робіть великі покупки і не транжирте гроші попусту.

Варто остерігатись знайомих вам людей, цього місяця вони можуть вас ввести в аферу, з якої доведеться довго виходити. Висока ймовірність втратити як гроші так і близьку вам людину.

Рак

Нові знайомі – це добре. Але не слід беззастережно їм довіряти. Будь-який із сторонніх може виявитися шахраєм. А у Рака серпень 2022 року – місяць, коли ризик потрапити на брехуна, шахрая дуже сильно зростає.

З цієї причини необхідно уважніше ставитись до грошей – і почекати їх кудись вкладати. Крім того, обману в кінці літа на цей знак Зодіаку варто очікувати і з боку рідних людей. Тому будьте уважні, просто ретельніше перевіряйте факти і не ведіться на улесливі слова.

Козеріг

Представникам даного знаку Зодіаку варто бути уважним до власного оточення. Це стосується і нових знайомих, і тих, з ким Козеріг давно спілкується. Справа в тому, що в оточенні можуть бути люди, які зачаїли образу.

Адже цей знак Зодіаку часто буває несправедливим у своїх вчинках та словах. Отже, претензії до нього можуть пред’являти багато хто. У сильній напрузі доведеться бути до 15 серпня, а після – ризик зради почне сходити нанівець. Але це не означає, що згодом варто зберігати зневажливе ставлення до людей.

You cannot copy content of this page