fbpx

З 11 Травня ці знаки Зодіаку зустрінуть велику любов, «свою» людину: прогноз Астрологів

Астрологи склали гороскоп на Травень для двох знаків Зодіаку у амурній сфері. Місяць  дасть шанс вам зустріти любов всього їхнього життя і бути щасливими у відносинах.

Скорпіони

Ви можете відчути себе внутрішньо самотніми і нелюбимими, небажаними, що позначиться навіть на самих добрих відносинах і міцних почуттях.

Але є і сприятливі періоди, це з 15 по 26 Травня скориставшись можливостями яких, ви зведете до мінімуму потенційні неприємності.

Травень найкраще підходять для серйозних розмов з партнером і планування спільного майбутнього. В інші періоди-сварки і непорозуміння, що призводять до розривів.

Вдалий період з 11 Травня по 22 для побудови спільних планів і вирішення спільних завдань. Може скластися так, що виробничі відносини переростуть в любовні.

Стрілец

Що б не відбувалося з вами в Травні — шлюб, ділове підприємство або щось інше, тепер вам належить перейти на більш високий рівень особистого розвитку і щастя, і багато в чому, вам допомагає кохана людина, або давній романтичний партнер.

Зіпсувати сприятливі можливості періоду, може ваша схильність потурати власним слабкостям, а також занадто велике відчуття власної значущості.

Постарайтеся впоратися з собою, приділяйте увагу чоловікові або романтичному партнеру і тоді, місяць залишить про себе приємні враження.

Він не тільки буде мати можливість зустріти велику любов, але й отримає справжню насолоду від розуміння того, що він знайшов свою другу половину, “свою” людину.

Вас чекає період великої романтики, і ви будете насолоджуватися естетикою взаємин.

Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

Фото Lesya.

You cannot copy content of this page