З 14 по 17 вересня деякі знаки Зодіаку спіймають несподівану радість. Їхні мрії нарешті здійсняться

3 знаки Зодіаку порадуються трохи більше, ніж інші у вересні. Представники Овна, Близнюків і Діви почуватимуться щасливішими, ніж будь-коли. Ці люди останнім часом перенесли чимало труднощів і випробувань, але врешті-решт усе це закінчиться.

Близнюки

Мрія Близнюків здійсниться, коли справа доходить до роботи – їх візьмуть на роботу, успішно завершиться випробувальний термін, почнуть втілювати проект своєї мрії. Здійсняться мрії іншого роду – можна буде скласти іспити на відмінно, до того ж Близнюки отримають поїздку в санаторій, де вони зможуть відпочити.

Для самотніх здійсниться мрія про близьке оточення, навчання, подорожі. Представники цього знаку зустрінуться з цікавими людьми, яких вони давно хотіли побачити, отримають довгоочікувані документи, знайдуть час попрацювати над статтею чи книгою або записатися на курси, які їх цікавлять.

Овен

Овни почнуть робити те, що планували з початку осені. Це може бути що завгодно, залежно від конкретних Овнів: вони рішуче просунуться вперед у бізнесі, придбають абонемент у спортзал, перестануть терпіти тих, хто останнім часом певним чином принизив їх, скажуть все, що думають, перемагають ворогів, заробляють гроші та робити інші подвиги.

Козеріг

Успіх винагородить їх дуже рясно. Найбільше пощастило тим Козерогам, чия мрія пов’язана із пошуком нових перспектив самореалізації – можливістю поїхати на роботу чи навчання за кордон, стати успішною політичною чи медійною особистістю, отримати багато грошей, які можна витратили на себе.