З 15 по 20 грудня найбільше пощастить трьом знакам Зодіаку. Астролог назвав, яким саме

Овен

Це буде один з найсприятливіших тижнів для роботи. У Овнів очікується великий сплеск позитивної енергії, особливо в понеділок, четвер і п’ятницю. В цілому на тижні доведеться займатися рутинними домашніми справами.

Тиждень дуже добре підходить для любовних пригод, зустрічей і романтики. Краще остерігатися великих витрат на вихідних. Також 19 і 20 числа краще якомога більше відпочивати. На роботі корисними будуть відрядження, зміна напрямку.

Діва

Оптимістичний настрій з самого ранку понеділка буде допомагати цим людям обходити стороною неприємності і приймати правильні рішення. Потрібно зайнятися завершенням тих справ, які були розпочаті раніше.

Астролог радить не поспішати з прийняттям рішень. Цей тиждень дуже сприятливий для підготовки житла до новорічних свят, здійснення покупок. Можна вибрати і купити подарунок для близької людини. Не варто обходити стороною домашні справи. Вони будуть важливіше всього іншого.

Терези

Зірки і планети допоможуть Терезам розкрити їх головні зодіакальні гідності. Особливо актуальним це буде 14, 17 і 18 грудня. Велике значення Павло Глоба радить приділити зовнішності. Потрібно оновити гардероб, зробити нову зачіску. Це значно підвищить впевненість Терезів у своїх силах.

Нова зовнішність і високий рівень відповідальності допоможуть Терезам в пошуках нової роботи, встановленні нових ділових зв’язків. Зараз сприятливий час для спілкування з рідними і близькими, спільних домашніх справ. Одиноким Терезам посміхнеться удача в любові.