fbpx

З 16 Березня Фортуна на їхньому боці: п’ять імен, яким усміхнеться омріяний успіх та багатство

З 16 березня та до кінця місяця за прогнозами фахівців настане період везіння та  можливості досягнення успіху. І було визначено імена чоловіків і жінок, яким найбільше за інших пощастить потрапити в список багатих щасливчиків.

Фортуна буде на їхньому боці.

Олександр

Знає собі ціну, наполегливо йде до наміченої мети. Олександр здатний успішно керувати навіть великим колективом, спираючись на підлеглих.

Такі чоловіки рішучі, не бояться ризикувати, готові поставити на кін все, що є. Олександри вірять у свою перемогу і щоразу дивуються, коли виграють.

Тому і не дивно що чоловіки з цим іменем здобудуть омріяний успіх та фінансову незалежність.

Олена

Олени сміливі, не бояться ризикувати. Незважаючи на вразливу вдачу, Олена має сильну волю і вміє відстоювати свою незалежність.

Одна з найбільших життєвих цінностей для неї — стабільність. Тож вона робить усе, аби зберегти постійність у всіх сферах життя — і на роботі, і в сімейному побуті.

Андрій

Андрії мрійливі. Вони любителі перевіряти свою інтуїцію на міцність, однак такі чоловіки не втратять. Якщо не пощастить сьогодні, то повернуться завтра та закінчать розпочате.

Якщо бажаєте приділити якомога більше часу своєму розвитку та зростанню, вам слід прибрати все зайве та відмовитися від того, що не приносить користі.

Уже  невдовзі Сатурн почне свою трирічну подорож через ваш знак, це допоможе Андріям визначити свої наступні кроки. Настав час продемонструвати цьому світу всю свою рішучість, силу та енергію.

Наталя

Наталя – це оптимістична, впевнена в собі дівчина з реалістичними планами на майбутнє. Вона точно знає чого хоче і впевнено йде до своєї мрії.

Наталя має нестандартну уяву і творчий склад розуму, що дозволяє їй легко розв’язувати проблеми і переживати важкі життєві ситуації.

Вона домагається успіху в кар’єрі завдяки хорошому стратегічному мисленню і вмінню знаходити незвичайні рішення. Наталії позитивні, не опускають руки перед труднощами.

Якщо сьогодні не пощастило, то завтра обов’язково придбають лотерейний квиток і спробують знову зірвати джекпот.

Сергій

Ініціативний і наполегливий у досягненні поставленої мети. Розпочату справу доводить до кінця.

Власники такого імені працьовиті, впевнені у собі. Ризикують лише, якщо знають, що вдасться заробити пристойну суму. Вони наполегливі і впевнені і йдуть до поставленої мети.

Наполеглива праця та зусилля, яких ви докладете, обов’язково дадуть плоди. Ви отримаєте заслужену винагроду у вигляді підвищення зарплати чи кар’єрного зросту.

Крім того, даний період принесе багато вигідних пропозицій, на які варто буде звернути увагу

Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

Фото, Олександри. 2019 р.

You cannot copy content of this page