З 16 лютого, Близнюкам Всесвіт надасть допомогу, а з 7 лютого, Дівам- необхідно суворо дотримуватися плану

Близнюки

Ви отримаєте об’єктивне підтвердження власної привабливості, коли хтось незнайомий зробить Вам чудовий комплімент. Підвищення самооцінки дуже благотворно позначиться як на вашому фізичному, так і на емоційному стані, і ви почнете більше уваги приділяти турботі про себе.

Ви дуже близькі до наміченої мети, то чому б не докласти більше зусиль для фінального ривка? Доведіть собі, на що Ви здатні, а  з 16 лютого, Всесвіт надасть усю необхідну допомогу.

Діва

Вам необхідно суворо дотримуватися плану, навіть якщо це викликає незадоволення оточуючих. Порозуміння з ними зараз навряд чи можна досягти. Зрештою, Ви не повинні постійно знехтувати своїми бажаннями для того, щоб хтось вважав Вас своїм другом.

Оосбливо, з 7 лютого, не йдіть на компроміси у важливих для Вас питаннях. Зрештою, люди відчують повагу до Вашої вірності переконанням і здатності не піддаватися тиску більшості.

Скорпіон

Коли Ви зрозумієте, що хтось продовжує Вас розчаровувати знову і знову, Ви нарешті побачите цю людину в істинному світлі. Вам стане зрозуміло, що Ваша думка про цю людину була помилковою, і настав час це визнати.

Як тільки Ви змиритеся з цією думкою, такі люди набагато менше Вас дратуватимуть. Не всім дано відповідати Вашим високим стандартам. Деякі люди просто не здатні виправдати Ваші очікування.