З 18 червня по 12 липня особливий період ретроградного Меркурія: ось чого очікувати кожному зі знаків Зодіаку

Енергетика Меркурія дуже непостійна. Вона зачіпає найрізноманітніші сфери життя, впливаючи на інформаційні та фінансові енергетичні потоки. В цілому цей період може бути небезпечний, так що краще бути обережним і дотримуватися порад астрологів.

Овен

Овнам в цей період слід зробити енергетику будинку позитивною. В іншому випадку не вдасться ефективно відпочивати і звільняти свій розум від негативних думок після складного робочого дня. Меркурій посприяє тому, що Овни стануть менш стійкими. Він послабить захисні рефлекси і утворює дірки в їх біополі. Це буде чревато сильною втомою, зняти яку можна буде вдома, в приємній обстановці.

Телець

У Тельців ретроградний Меркурій відбере енергійність і здатність швидко реагувати на зміни. Вони допоможуть стати більш активними навіть в такій непростій атмосфері. Час зворотного руху планети для Тельців стане дуже важливим, тому що перед ними можуть відкритися нові фінансові можливості. Залишиться лише вчасно помітити їх, щоб не упустити свій шанс.

Близнюки

Зворотний рух Меркурія буде означати зростання числа токсичних і негативних людей. Товариським Близнюкам необхідно знати, як спілкуватися з такими особистостями в подібні періоди, щоб захистити себе від їх негативного впливу. У роботі і справах краще покладатися лише на себе. Це буде дуже важливий, хоч і непростий час. Меркурій за ці кілька тижнів покаже Близнюкам, хто друг, а хто ворог, на кого можна розраховувати, а на кого категорично не варто.

Рак

Меркурій в такому стані сплутує карти багатьом, але Ракам особливо. З 12 червня по 18 липня важливо пам’ятати про негативні думки, від яких потрібно відмовитися як можна швидше. Якщо цього не зробити, справи можуть піти крахом. Можна буде втратити не тільки гроші, але і авторитет, повагу колег і партнерів. Важливо залишатися максимально зібраними, обережними, оптимістичними і працьовитими. У деяких питаннях доведеться покладатися лише на себе.

Лев

Для Левів цей період буде однаково небезпечним і корисним, особливо у фінансовій сфері. Вони можуть все втратити або знайти успіх. Дуже важливо бути холоднокровними і розважливими. Астрологи радять Левам навчитися чекати. Всесвіт точно підкине нові можливості. Меркурій заблокує деякі з них, але не всі, так що шанси розбагатіти залишаться.

Діва

Для Дів щастя багатогранне. Меркурій позбавить багатьох Дів відчуття задоволеності своїм життям. Прості ритуали на щастя допоможуть Дівам відгородитися від негативного впливу Меркурія і побудувати своє життя так, як хочеться їм, знайти позитивний настрій і віру в себе. Астрологи радять не починати навчання в період з 12 червня по 18 липня, а також не давати оточуючим порожніх обіцянок. Цього буде достатньо для збереження успіху.

Терези

У Терезів очікуються дуже напружені кілька тижнів. Вплив Меркурія виб’є Терезів з колії, змусить їх здійснювати невірні кроки і ризикувати. Ритуали на удачу на кожен день допоможуть уникати негараздів. Також вони допоможуть обходити стороною конфлікти, на які планета може провокувати оточення Терезів. Астрологи радять представникам цього Знака обходити стороною проблеми.

Скорпіон

Експерти рекомендують Скорпіонам не витрачати багато грошей, поки Меркурій не повернеться в нормальний стан. Також астрологи радять позбавлятися від негативних установок. Важливо не поспішати з прийняттям важливих рішень – це актуально не тільки для сфери роботи, але і для сфери любові. Ретроградний Меркурій спробує змусить Скорпіонів частіше ризикувати і робити щось необдумано. Якщо з цим не боротися, можна сильно пошкодувати.

Стрілець

У період ретроградного Меркурія негативні звички, які призводять до бідності будуть удвічі небезпечнішими, тому астрологи радять позбавлятися від них якомога швидше. Не виключено, що планета запустить безліч непомітних механізмів в житті Стрільців. Цим людям знадобиться проявляти більше пильності і самостійності.

Козеріг

Ретроградний Меркурій негативно позначиться на цілісності енергетичного поля Козерогів. Їм потрібно залишитися на хвилі успіху і зміцнити свої здоров’я і енергетику. Представникам цього Знака корисно буде знаходитися поряд з творчими і приємними людьми, які поділяють їх світогляд і цінності. Тільки в такій компанії Козероги зможуть відчути приплив бадьорості і натхнення. У перший тиждень ретроградного Меркурія не варто здійснювати дорогих придбань.

Водолій

Проблеми у фінансовій сфері, викликані Меркурієм, вказують на те, що прийшов час сфокусуватися на сфері любові, на родину і друзів, а також зайнятися духовними практиками. Вони допоможуть змінити життя на краще і поставити перед собою нові цілі. Це ідеальний час для відпустки і зміни обстановки. Варто на якийсь час забути про баталії та негаразди на роботі і в бізнесі. Набагато важливіше присвятити себе чомусь абстрактному, високому і важливого.

Риби

Меркурій може забрати у Риб удачу у фінансовій сфері вже з перших днів своєї ретроградності. Це не найпростіший період, зате в ці кілька тижнів Рибам вдасться навчитися чогось дуже важливого. Варто пам’ятати про те, що якщо все не так, як хочеться, це не чорна смуга, а можливість перевірити себе на міцність і стати кращою версією себе самих. Рибам варто відмовитися від негативного світосприйняття.