fbpx

З 19 травня особливо пощастить декільком знакам Зодіаку. За словами китайських астрологів, їх чекає період справжньою білої смуги

Кінь

Життєрадісні і активні Коні будуть сповнені ентузіазму, що допоможе їм просунутися по кар’єрних сходах і завершити розпочаті раніше важливі проекти. У наступний тиждень їм буде везти буквально у всьому: помітно налагодиться особисте життя, джерело доходу стане постійним, а плани будуть з легкістю реалізовуватися.

Свиня

Добрим і товариським Свиням зіграє на руку їх комунікабельність. Неоціненну допомогу на наступному тижні їм нададуть близькі і друзі. Можливий несподіваний прибуток, який серйозно поправить матеріальне становище. Астрологи рекомендують використовувати цей період для укладення важливих угод і контрактів, а також здійснення великих покупок.

Дракон

Дракони вважаються головними щасливчиками східного гороскопу. Протягом усього життя удача буквально переслідує їх, тому досягати найбільш неприступних для інших висот їм вдається настільки легко. З 19 травня на них чекає успіх у діловій сфері, а домогтися бажаного багато в чому допоможе стійкість характеру. Крім того, налагодиться і особисте життя. Сімейних Драконів чекає приємний сюрприз, а самотні – можуть зустріти свою половинку.

You cannot copy content of this page