fbpx

З 23 Березня Плутон змінить доленосний перехід у знак Водолія, наступні 20 років всіх чекають величезні зміни у розпорядку життя

З 23 березня на зоряному небосхилі відбудеться досить значна подія, яка продовжуватиме розвиватися протягом наступних двадцяти років, приносячи величезні зміни та змінюючи звичний розпорядок життя всіх знаків зоряної системи. Плутон повністю змінить світ протягом наступних 20 років: що чекає на кожен знак Зодіаку

Планета Плутон розпочне доленосний перехід у знак Водолія. За словами астрологів, присутність Плутона формує події протягом тривалого періоду часу та має дуже важливий вплив на суспільство в загальному.

Овен

Ця подія повністю змінить ваші бачення майбутнього. Ви переглянете ваші цінності у спілкуванні, з деяким людьми попрощаєтеся назавжди, а інші стануть вашими друзями на довгі роки.

Цей період дозволить вам визначитись з  цілями на наступні декілька років та скласти конкретний план їх здійснення.

Телець

Для Тельців Плутон підготував позитивні зміни у кар’єрі. Цілком ймовірно, що прийде довгоочікувана слава.

Плутон принесе підвищення професійного рівня, ви відчуєте бажання рухатися вперед до своїх довгострокових цілей.

Близнюки

Зміни у Близнюків будуть стосуватися абсолютно всіх сфер життя. Ви здобудете неоціненний досвід.

Зірки радять розширювати кругозір і виходити за межі зони комфорту. Імовірні труднощі  допоможуть вам стати сильнішими духом та вірою в свої сили.

Рак

У житті Раків відкриється новий важливий період. Вам треба приділити увагу духовній стороні, щоб прийняти зміни вірно та спокійно.

Вам потрібно буде відмовитеся від людини, яка говоритиме неправду заради блага. Перед вами відкриється вся правда – іноді гірка. Ви будете пригніченими деякий час, але  невдовзі наберетесь внутрішньої сили і зможете почати життя з чистого аркуша.

Лев

У Левів зміни у особистому житті. Готуйтеся змінити свої очікування щодо себе та інших.

Не тікайте від самих себе. Вам слід працювати над собою, над своїми страхами та переконаннями. Настав час лишити у минулому весь негатив, який заважає вам покращити стосунки з партнером.

Діва

Дівам радять звернути особливу увагу на повсякденні звички. Ви завжди  виконували щоденні завдання, але для запуску чогось нового і прекрасного у ваше життя, вам потрібно змінити привички і деякі риси свого характеру і нове само постукає Дівам у двері.

Ваша продуктивність зробить вас ще сильнішими. І ви зможете досягти бажаних результатів.

Терези

У  Терезів відкриються здібності до творчості. У вас будуть багато творчих ідей, які ви не сприймали серйозно.

Проте, в найближчі роки ви почнете сприймати ці починання навіть серйозніше і розвивати.

Скорпіон

У сучасній астрології Плутон вважається однією з щасливих планет Скорпіонів. І цей новий розділ вашого життя принесе колосальні зміни.

Протягом наступних 20 років ваше сімейне життя зазнає серйозних змін.  Ви поступово створите ще міцніший фундамент сім’ї, який у майбутньому принесе  тільки зміни на краще.

Стрілець

Для Стрільців маленькі дрібниці набудуть важливого значення. Ви будете вчитися жити моментом і радіти життю.

Плутон допоможе вам перебудувати своє мислення з нуля. Ви зможете повірити в себе, і люди захочуть вас слухати. Тим самим Стрільці доб’ються вражаючих здобутків на роботі і зможуть здійснити свою давню мрію.

Козеріг

Останні 15 років Плутон якраз знаходився у знаку Козерога, тому ваша особистість сильно зміцнилась. Отже, протягом наступних десять років ви все ж зможете діяти впевнено та досягати намічених цілей.

Зміни будуть у фінансовому житті. Для Козерогів гроші мали дуже важливе значення, але наступні роки змусять вас зробити переоцінку цінностей.

Водолій

Водолії досить впевнені особи, які не бояться йти проти натовпу. Але вплив Плутона протягом наступних двох десятиліть змусить вас зрозуміти що, ви не можете контролювати те, що інші люди думають про вас.

Вам доведеться кардинально змінити погляд на особисті стосунки. В сім’ї ви почнете чути та приймати думки інших. Це буде новий етап становлення покращеної версії вашої особистості.

Риби

А от Рибам доведеться постійно повертатися у минуле, яке не даватимуть вам спокою довгі роки. Ви будете боротися з силами свого підсвідомого, досліджуючи своє минуле, та всіма силами намагатись забути і почати нове життя.

І вам це вдасться! Проте астрологи застерігають все ж попри успіхи не  діяти імпульсивно тане ухвалювати необдумані рішення. Прислухайтеся до інтуїції, яка виведе вас на правильний шлях.

Фото, Алла. 2022 р.

You cannot copy content of this page