fbpx

З 23 травня по липень планета  Марс переходить у знак Лева: у Овнів різні зміни, Діви-скоро у вашому житті почнеться новий етап

Із 23 травня планета  Марс переходить у вогняний знак Лева. Після двох місяців у спокійних водах Раку Марс знов почне набувати сили. Це принесе  поштовх усім знакам Зодіаку.

Астрологи проаналізували небесну обстановку і розповіли, як транзит вплине на кожен із знаків. Дізнайтесь про свій прогноз на найближчі два місяці.

Овен

Постійно про щось думатимете, захочеться щось переробити, змінити.

Але, повірте, це не найкращі місяці для різних змін. Сходіть кудись зі своїм партнером, другом, знайомим. Це підніме настрій і ви перестанете концентруватися на своїх думках.

Телець

Ви нарешті зможете зайнятись розставлянням особистих кордонів, які не раз порушували. Але не намагайтесь поводитись егоїстично чи боротись за владу у стосунках. Це може призвести до справжніх сімейних драм. Проте сміливо беріть на себе ініціативу і ведіть близьких за собою. Вас підтримають і допоможуть подбати про свій життєвий простір та особисті справи.

Близнюки

У досягненні вашої мрії вам може перешкодити ваша недовірливість. Більше впевненості у своїх силах. Зберігайте стійкість і непорушність. У будь-якій незрозумілій ситуації залишайтеся вірні своїм ідеалам.

Рак

Минулі два місяці Марс катав вас на емоційних гойдалках, нарешті ви зможете видихнути і заспокоїтись. Вас знову наповнить енергія та почуття впевненості у собі. Зосередьтесь на роботі, творчості та своєму фінансовому благополуччі. У вас є всі можливості, щоби отримати вигоду від власних талантів. Але остерігайтесь зайвих витрат, хоч як би не хотілось ризикнути чи наплювати на все. .

Лев

Зірки рекомендують вам заспокоїтися, розслабитися і відпочити. Існує ризик руйнування певних відносин з вашими друзями або навіть вашою родиною. Щоб зберегти хороші відносини з оточуючими намагайтеся уникати суперечок і шукати компроміс. Допомагає і почуття гумору.

Діва

Зробіть крок назад, щоби уважно подивитись на себе. Ваше внутрішнє життя може бути таким же яскравим, як і взаємодія з іншими – насолодіться цим. Всередині вас прокинеться велике співчуття до людей – проявляйте благородство, але на забудьте довести до пуття усі справи.

Терези

Ваші справи покращаться. Насолоджуйтеся стосунками. А у русі кар’єрними сходами не бійтеся висловлювати власну думку.

Прекрасний час, щоб продемонструвати всі свої таланти на роботі та попросити про підвищення. Ви на це заслуговуєте. Так що побільше впевненості у своїх силах. Тоді все вийде.

Скорпіон

Ви бачите план найближчих кроків дуже чітко. Що ж, це ваш час, щоби діяти. Проявляйте самовідданість та ентузіазм, робіть те, від чого у вас палають очі, слідуйте за пристрастю.  Але не дозволяйте власній гордості взяти гору над вами. Краще зосередьтесь на своїх цілях – ви отримаєте необхідну підтримку для їх досягнення.

Стрілець

Найменше Стрільцям хочеться працювати. Ваші думки будуть десь далеко. Не беріться в цей період за відповідальні завдання. На вас чекає приємний сюрприз. Не вступайте в суперечки й тримайте свою думку при собі. Якщо ви були ображені на близьких, то краще з ними помиритися.

Козеріг

Останнім часом ви більше дбали про емоції своїх близьких – партнера чи родини. Подбайте нарешті про свої. Крім того, що ви проявляєте наполегливість і прагматичність у повсякденному житті, ви також маєте мужність і сміливість, щоб бути дисциплінованими у прагненні до духовного зростання. Чуттєвість і сила – ваші козирі, які допоможуть у справі самоствердження. Але не забувайте враховувати інтереси ближніх.

Водолій

Невдалі два місяці для Водоліїв. З усіх боків на них посипляться провали та поразки. Тому ризикових заходів робити не слід. Їм доведеться провести на роботі багато часу за рішенням бюрократичних питань.

Ви маєте показати характер. У стосунках покажіть пристрасть. А у робочих викликах проявіть силу волі.

Риби

Ваш період високої креативності добіг кінця – час повертатись до рутини. Робіть списки справ та планів. Вони вам точно знадобляться найближчим часом. Приділяйте час фізичній активності, щоби почуватись якнайкраще.

Новий період буде для вас сповнений динаміки та продуктивності. Лише переконайтесь, що ви не даєте порушувати свої кордони і не упускаєте виконання повсякденних обов’язків. І не зазіхайте на занадто великий шмат пирога.

Робіть все від чистого серця.

Фото, Олександри. 2023 р.

You cannot copy content of this page