fbpx
Гороскоп

З 24 по 28 листопада успіх наздожене 4 знаків Зодіаку. Не пропустіть унікальних можливостей

Залишився лише один повноцінний тиждень листопада. Всесвітньовідомий астролог Павло Глоба розповів, яким знакам Зодіаку найбільше пощастить.

Діва

Для Дів настав час зробити великі покупки, плани на які є вже давно. Останні дні осені стануть періодом цікавих та перспективних знайомств, проте слід остерігатися пліток, наклепу та обману. На роботі необхідно виявити зібраність, а у вихідні краще зайнятися справами, які приносять радість. Найсприятливішими днями стануть 25 та 28 листопада.

Терези

Останній тиждень листопада стане для Терезів досить прибутковим. Успішними з фінансової точки зору будуть вівторок та середа. Друга половина тижня підійде для зустрічей та знайомств. Сприятливими днями будуть 27 та 28 листопада.

Водолій

Водоліям досягти цілей допоможе зароблений авторитет. Наприкінці листопада вдасться розібратися із найбільш заплутаними справами та питаннями. У середу-четвер захочеться кардинальних змін, але щоб усе пройшло як треба, необхідно запастися терпінням. Найвдалішими будуть 24 та 27 листопада.

Риби

Рибам можна діяти рішуче та безкомпромісно, ​​щоб вирішити найскладніші питання. За словами астролога, вихід вдасться знайти навіть для заплутаних ситуацій. Друга половина тижня ідеально підійде для нових справ та проектів. Найбільш сприятливими днями виявляться 24 та 28 листопада.

You cannot copy content of this page