З 25 червня по 1 грудня настає особливий період – Нептун починає свій ретроградний рух. Чого очікувати кожному зі знаків Зодіаку

Ретроградність планет – це завжди погано, але не у випадку з Нептуном. Астрологи розповіли, яким буде його вплив на життя всіх знаків Зодіаку в період з 25 червня по 1 грудня.

Це планета ілюзій і задоволення. Нептун в деякому сенсі непередбачуваний, особливо зараз, коли він в знаку Риб. Саме тому навіть його ретроградність для когось з нас може виявитися позитивною. Поради астрологів направлять вас по вірному шляху на найближчі півроку.

Овен

Овнам ретроградний Нептун не принесе багато проблем. Єдино, про що варто пам’ятати з 25 червня, так це про дієву силу оптимізму. Ретро Нептун в Рибах зажадає від Овнів позитиву. У цей період також варто побоюватися ворогів і недоброзичливців, адже вони можуть серйозно зіпсувати життя.

Телець

На Тельців Нептун впливає дещо нейтрально, тому в даний період їм не варто бити тривогу і бути обережним. Можна сміливо слідувати за своєю інтуїцією і не боятися напливу негативної енергії. Знайти віру в себе Тельцям допоможуть улюблені заняття і спілкування з близькими.

Близнюки

На Близнюків ретроградний Нептун може впливати вельми негативно. Творчий запал може пропасти вже в червні і не повернутися до самого закінчення періоду зворотного руху. Будь-які нові справи Близнюків будуть починатися не найкращим чином, що сильно вдарить по їх впевненості в собі.

Рак

Якщо у Раків є якісь залежності або шкідливі звички, Нептун їх загострить і перешкодить від них позбутися. З іншого боку, якщо Раки зможуть це зробити з червня по початок грудня, ці негативні звички вже не повернуться: планета забере їх з собою.

Лев

Нептун може побічно поміняти життя Лева. Планета впливає на несвідому частину мислення багатьох людей, позбавляючи їх правильних рефлексів. Леви втратять свою хвалену інтуїцію, тому їм доведеться сподіватися лише на здоровий глузд. Це буде непростий час.

Діва

Перед Дівами з 25 червня по 1 грудня можуть періодично поставати дилеми – вчинити чесно, але не отримати від цього нічого, або піти на хитрість і здобути з цього якісь бонуси. Важливо пам’ятати, що все це ілюзія. Не можна спокушатися легкими шляхами, оскільки вони можуть принести хаос і руйнування.

Терези

У Терезів життя практично не зміниться в ці п’ять місяців. Нептун не буде сильно змінювати правила гри для людей цього Знака. Можуть спотворюватися інформаційні потоки, тому потрібно перевіряти сказане оточуючими людьми і не вірити їм на слово. Цього буде достатньо, щоб залишитися на плаву.

Скорпіон

Скорпіонам в жодному разі не можна в період ретроградності Нептуна наживати ворогів. Потрібно бути доброзичливими і тихими. В іншому випадку їх життя може перетворитися в одну нескінченну чорну смугу з війнами, розбратами, сварками. Потрібно бути обережніше, з’ясовуючи стосунки з другою половинкою.

Стрілець

Стрільці будуть вкрай щасливі в цей період. Нептун зробить так, що люди цього Знака зможуть встати на шлях фінансового розвитку. Гроші можуть текти до них в руки, але це не означає, що стільки ж удачі буде і в любові. Можливо, доведеться піти на поступки заради успіху в тій чи іншій сфері.

Козеріг

Козероги – це люди, у яких завжди чітко розставлені пріоритети в житті. Нептун може змінити все в гірший бік. Козероги забудуть про те, що для них важливо, і почнуть займатися справами, які другорядні або зовсім не мають ніякого значення.

Водолій

У Водоліїв почнеться час, коли всі справи можуть йти наперекосяк. Плани будуть зриватися, люди – розчаровувати. Найголовніше в ці п’ять місяців – не панікувати. Потрібно бути самими собою – спокійними, веселими і готовими до будь-яких життєвих сюрпризів. Буде також і плюс: Нептун може допомогти в пошуку нових друзів.

Риби

Рибам варто якомога менше спілкуватися з токсичними людьми. Ретроградний Нептун зробить їх енергетику більш піддатливою і слабкою, тому Рибами буде трохи простіше маніпулювати. Астрологи радять не приймати поспішних рішення. Важливо тверезо оцінювати свої можливості.