з 25 по 30 листопада,  одразу на кількох знаків Зодіаку звалиться купка халявних грошей, а на когось астрологічна чорна широка смуга

Телець

Тільцям в цей час варто підготуватися до змін. Представники зодіакального кола можуть повністю поринути в будь-який проект або розпочати нову справу, що вимагатиме від них міцних нервів. Деякі рішення здаватимуться Тельцям надто радикальними, але світила впевнені, що все лише на краще. Гроші до вас як магнітом приходитимуть. Лгко та швидко.

Лев

Другими щасливчиками стануть Леви. Вони відчують приплив сил та енергії, а також остаточно розлучаться з будь-якими сумнівами у своїх силах. Водночас Левам можуть повернути давній грошовий борг. Однак цьому знаку зодіаку не варто поспішати з покупками, оскільки спонтанні придбання навряд чи будуть вдалими. Крім того, Левам вдасться добре прийняти гостей, усі залишаться задоволеними зустріччю.

Скорпіон

Також удача посміхнеться Скорпіонам. Цей період буде сприятливий із фінансової точки зору. Скорпіони зможуть домовитися про довгострокову співпрацю, яка буде прибутковою та плідною. У першій половині дня цих чисел представникам цього знаку рекомендується проводити ділові зустрічі, а в другій – романтичні. Разом із цим Скорпіонам вдасться зробити приємний сюрприз коханій людині.

Стрілець

Цей період стане  не вдалим для Стрільців. Вони чудово будуть ладнати з близькими людьми, розуміти їх із півслова, але все валитиметься з рук. З іншими людьми вони також порозуміються. Це дуже добре для того, щоб Стрільці взялися за якусь нову справу або почали вчитися з того, що давно їх цікавить. Навіть знання, в яких ніби немає жодної практичної цінності, можуть виявитися корисними.  До вас астрологи передбачають йтиме астрологічна чорна широка смуга. Перегляньте свої вчинки

Водолій

Водоліям також посміхнеться фортуна. Вони зможуть розслабитися, забувши про проблеми та труднощі. Світила радять дати собі відпочинок та навчитися радіти дрібницям. Всесвіт подаруємо представникам сузір’я шанс розкрити свій творчий потенціал та виявити здібності. Вони можуть сміливо братися за зухвалі проекти, а Сонце і Марс нададуть їм підтримку у всіх починаннях.