fbpx

З 29 травня по 29 червня Меркурій стане ретроградним, і його вплив відіб’ється на всіх без винятку знаках Зодіаку. Чого очікувати в цей період кожному з нас

Меркурій з 29 травня стане ретроградним і буде в сузір’ї Близнюків. Вплив Повітряної стихії буде підштовхувати до швидкого вирішення проблем і питань, і в період з кінця травня і до середини літа астролог рекомендує звернути увагу на завершення справ або продовження раніше розпочатого.

Овен

У період ретроградного руху планети астролог рекомендує відмовитися від покупки техніки, але займатися ремонтом можна. 3 сектор гороскопу вказує на відновлення стосункыв, і Овни зможуть відновити спілкування, а також зайнятися навчанням: змінити професію, відновитися на курсі або перекваліфікуватися.

Телець

2 сектор доходів і фінансів вказує на те, що Тельці зможуть отримати раніше позичені кошти, затримані виплати. Удача чекає Тельців в тому випадку, якщо вони зможуть перепланувати своє життя, більше рухатися, розробляти плани, щоб після виходу планети з ретроградного руху збільшити дохід завдяки сміливим ідеям.

Близнюки

Близнюки відчують вплив Меркурія в 1 секторы гороскопа. Їм варто переглянути свій стиль, зовнішній вигляд, звернути увагу на думки і почуття. Близнюки зможуть змінитися, відновити стосунки, а також завершити поточні справи, планувати, щоб з 23 червня приступити до нових справ.

Рак

12 сектор гороскопу, який відповідає за минуле, відкриє Ракам таємниці, поверне раніше завершення стосунки. У цей період Раки зможуть завершити необхідні справи, звільнитися від усього, що застаріло, а також знайти втрачене. Анжела Перл рекомендує Ракам стежити за емоціями, щоб повернення до минулого не було болючим.

Лев

11 сектор друзів вказує на те, що Леви зможуть возз’єднатися з колективом, відновити спілкування з друзями, зустрічатися з людьми з минулого. Астролог радить Левам не відмовлятися від відновлення спілкування, щоб не упускати цікавих можливостей і пропозицій.

Діва

У Дів Меркурій буде в 10 секторі гороскопа, і в цей період астролог рекомендує звернути увагу на свої цілі, переглянути мрії. Вплив планети буде вдалим для того, щоб щось відновити, переробити, усунути помилки, а також зайнятися плануванням, щоб в середині літа взятися за втілення нових справ.

Терези

Меркурій в 9 секторі гороскопа, що вказує на те, що Терези зможуть зайнятися навчанням, перекваліфікуватися, доопрацювати проекти. Цей період буде вдалим і для переговорів, завершення судових справ, подання апеляцій. Астролог радить відмовитися від нововведень, щоб виключити проблеми в справах.

Скорпіон

Меркурій в 8 секторі гороскопа – час для вирішення фінансових питань. Скорпіони зможуть зібрати документи, вибрати надійний банк для того, щоб взяти кредит або іпотеку, однак здійснювати операції варто лише після 22 червня. Цей час вдалий і для повернення боргів, а також завершення раніше розпочатих справ.

Стрілець

У Стрільців Меркурій буде в 7 секторі гороскопа. Цей період, за словами астролога, вдалий для планування весілля, поліпшення стосунків з обранцями. Стрільцям астролог рекомендує бути більш гнучкими, підлаштовуватися під обставини, щоб залучити в життя позитивні зміни.

Козеріг

Меркурій в 6 секторі гороскопа, і Козерогам належить переробляти будь-яку роботу, переглянути плани, підвищити свою кваліфікацію. Козероги в цей період можуть звернути увагу на справи, які не були завершені раніше, знайти відповіді на давно хвилюючі питання.

Водолій

У Водоліїв Меркурій буде в 5 домі гороскопа, який відповідає за любов. Це означає, що життя зазнаватиме змін, не виключені зустрічі і відновлення стосунків з колишніми партнерами. Астролог радить Водоліям бути пильними, щоб виключити неприємності в існуючих стосунках.

Риби

У Риб ретроградний Меркурій буде в 4 секторі гороскопа, який відповідає за місце проживання і сім’ю. Енергетика планети сприятлива для переїзду, ремонтних робіт, завершення будівництва або остаточного наведення порядку в новому житлі. Сприятливо в цей час займатися переоформленням документів.

You cannot copy content of this page