З 31 жовтня до 19 липня триватиме особливий час змін. Ось що чекає на кожного зі знаків Зодіаку в цей період

Меркурій – планета, яка впливає на динаміку життя, на грошову сферу. Коливання енергетики Меркурія відображаються на різні речі в житті, починаючи від стану бюджету в окремо взятій сім’ї і закінчуючи курсом євро і долара до гривні. Ретроградність Меркурія розпочнеться 31 жовтня і триватиме до 19 листопада. За цей час стан справ може непередбачувано змінитися. Джерело

Ретроградний Меркурій, якщо дивитися на нього з Землі, немов повертається і починає рухатися в протилежному напрямку. Звичайно, з орбіти він не сходить: його шлях в космічних просторах залишається незмінним. Видиме викривлення траєкторії – наслідок різниці в орбітах планет і швидкості їх обертання навколо Сонця.

Але на думку астрологів, такі зміни на небосхилі не можуть не позначатися і на життя людей. Причому ретроградний Меркурій в 2019 році може впливати і на сферу любові: наприклад, в даний період він розташовується в сузір’ї Скорпіона, що трохи змінює положення справ. Розбираємося, що чекає Знаки Зодіаку в період з 31 жовтня по 19 листопада.

Близнюки, Діва, Стрілець, Риби

Найсильніше ретроградність Меркурія відчують ці чотири Знака Зодіаку. Для Близнюків і Дів Меркурій є сильною планетою-покровителем, тому його зворотній рух може вести до зриву планів і проектів. Під удaр потрапляють всі ті сфери, на які Діви і Близнюки, нехай і по-різному, але з однаковою наполегливістю роблять упор: інформація, поїздки, комунікація з людьми, торгівля.

У Близнюків можуть почати турбуватися перспективні угоди і зриватися відпустки, у Дів почнуть спізнюватися ділові партнери або переноситися на невизначений час відрядження. На щастя, не тільки планети, але і ми самі впливаємо на нашу долю.

Експерти радять Близнюкам і Дівам взяти справи в свої руки і зі свого боку зробити все можливе, щоб нейтралізувати негативний ефект: вчасно приходити, видзвонювати і відправляти ділові листи, не порушувати домовленостей, перевіряти цінники, точність дат і рейсів, підтримувати спілкування з потрібними людьми. Якщо не плисти за течією, можна навіть вийти в плюс.

Що стосується Стрільців і Риб, то у них, навпаки, Меркурій вважається планетою-антагоністом. Тому його ретроградність Стрільці і Риби першими будуть використовувати собі на благо: візьмуться за покупки і заробітки, заведуть корисні зв’язки. Можуть з’явитися старі борги і питання, на які належить дати відповідь.

Варто враховувати, що ретроградність впливає на справи і події непередбачуваним чином, але якщо не боятися змін і бути готовими ловити хвилю, можна просунутися далеко вперед до 19 листопада.

Телець, Терези, Водолій, Козеріг

Представникам цих Знаків Меркурій доводиться позитивною планетою, проте його вплив на енергетику виражений слабше. Це означає, що Тельці, Терези, Водолії і Козероги можуть, як і Діви з Близнюками, зіткнутися з раптовими змінами і непередбачуваними перешкодами.

Але важливо не списувати все на ретроградність, а продовжувати йти вперед по життєвому шляху, враховуючи застереження астрологів. Варто побоюватися шарлатанів, недобросовісних замовників або виконавців. Краще заздалегідь обговорювати всі терміни, не відкладати на останній день зустрічі, платежі або покупки.

В любовній сфері не можна обіцяти нездійсненних речей, а вже те, що було обіцяно, важливо зробити. Дуже багатьох в цей час виручить звичайний план Б, складений заздалегідь і сумлінним чином.

Овен, Рак, Лев, Скорпіон

На народжених під цими сузір’ями Меркурій впливає слабкіше, однак він все ж здатний втручатися в плани. Астрологи рекомендують бути дипломатичніше в період ретроградності і приймати тільки обдумані рішення.

Читайте також: Який колір відганяє від вас удачу по знаку Зодіаку і його краще уникати

Якщо фінансові операції можна перенести на число після 19 листопада, це варто зробити, обмеживши таким чином непотрібні ризики. У покупках також важливі спостережливість і обережність. Замовляючи товари через інтернет, необхідно дивитися відгуки, ретельно аналізувати інформацію, щоб гроші не пішли намарне.

Не можна халатно ставитися до важливої інформації, видавати чужі таємниці або секрети: на ретроградном Меркурії це загpoжує куди більш неприємними наслідками, ніж зазвичай, і не пройде безслідно для відносин.