fbpx

З 4 грудня сприятлива енергетика для декількох знаків:  у Раків найкраще будуть вдаватися справи, які розпочаті в другій половині дня

Телець

Тельці в грудні можуть скласти досить непрості партнерські відносини. Багато в чому ускладнення в партнерстві можуть бути пов’язані з вашими не завжди зрозумілими спонтанними вчинками. Можливо, ви будете прагнути особистої свободи і будь-які прохання партнера можете сприймати як обмеження цієї свободи. Разом про те партнерські відносини власними силами що неспроможні існувати без взаємних зобов’язань і відчуття відповідальності. Тому, якщо ви зацікавлені в гармонійних партнерських відносинах, то слід насамперед поводитися більш відповідально.

Причиною складнощів у шлюбі може бути небажання одного з партнерів виконувати покладені на нього обов’язки. Це стосується в першу чергу подружніх та сімейних відносин, але також стосується ділового партнерства. У бізнесі будьте обережнішими під час переговорів. Діловий партнер може порушити договірні відносини, поставивши вас у складне становище.

Найбільш успішний напрямок діяльності у грудні пов’язаний з навчанням та подорожами. Ви зможете заповнити прогалини знань у навчанні та успішно скласти необхідні іспити та заліки. Також добре ділитися своїми знаннями з оточуючими, викладати, публікувати статті та займатися просвітницькою роботою. Завдяки цьому ваш авторитет та репутація можуть помітно зміцнитись. Успішно врегульовуються юридичні суперечки. Сприятлива енергетика у всьому.

Найбільш вдалі дні у грудні: 6, 7, 18, 19, 30.

Напружені дні: 1, 2, 10, 15, 26

Рак

У Раків в грудні можуть встановитися надзвичайно гармонійні партнерські відносини. Насамперед це стосується подружнього союзу і всіх відносин, які будуються на взаємних зобов’язаннях. Поведінка партнера або партнерки по шлюбу може повною мірою відповідати вашим надіям та очікуванням. Ці відносини будуються на взаємній повазі та коханні. А коли між партнерами є кохання, то будь-які протиріччя легко та швидко вирішуються. Найкраще будуть вдаватися справи, які розпочаті в другій половині дня.

Гарний час для відвідування святкових заходів. Закохані можуть оголошувати про заручини та виходити у світ. Будь-які публічні виступи проходять успішно, на вас усюди чекають, вам раді і привітно вас зустрічають. Можна успішно вести ділові переговори та підписувати угоди про співпрацю.

Це час компромісів та примирень. Однак у романтичних і дружніх відносин цей період складається трішки напружено. Якщо у вас є кохана людина, то намагайтеся зробити так, щоб вона не контактувала з вашими друзями та подругами. Справа в тому, що з боку дружнього оточення можуть бути висловлені критичні зауваження на адресу коханої людини. З іншого боку, ваша пасія може бути незадоволена вашими стосунками з друзями – це може бути проявом ревнощів та власницьких інстинктів з боку коханої людини.

Найбільш вдалі дні у грудні: 6, 7, 12, 29, 30.

Напружені дні: 4, 10, 11, 17, 21

Риби

Риби у грудні можуть бути налаштовані на оптимістичну хвилю та пошук нових вражень. Деякі питання, в яких ви зацікавлені, можуть успішно вирішуватись без вашої участі завдяки вдалому збігу обставин. Можливо, буде виконане ваше заповітне бажання.

Потреба нових яскравих вражень може активізувати дружні контакти. Вас можуть часто запрошувати на дружні вечірки, на розважальні заходи. Окрім спілкування зі старими друзями та подругами ви можете познайомитися з новими. Рекомендується більше спілкуватися з тими людьми, які поділяють вашу думку, є вашими однодумцями.

Фортуна може бути прихильною до вас, тому будьте уважні до будь-яких сприятливих шансів. До речі, гроші можуть прийти до вас від роботодавця у вигляді премії. Найбільш проблемною темою місяця можуть стати деякі обмеження юридичного та правового характеру. У професійній діяльності можливі перевірки, ревізії, контрольні закупівлі.

Найбільш вдалі дні у грудні: 1, 11, 12, 18, 19.

Напружені дні: 7, 9, 14, 15, 20

You cannot copy content of this page