з 5 липня у когось настануть “темні” часи, а кому посміхнеться незрівнянна удача, кого чекає найгрошовитіший місяць в році

Овен

Ось він, перший щасливчик за твердженням зірок. Вже до кінця літа Овни перетворяться в невтомних енерджайзерів. Гори перевернути? Легко! І це не казки, а реальність. Тому зірки закликають Овнів впевнено крокувати до своєї мети або цілей, причому, не варто скромничати. Овнам під кінець липня по плечу справи будь-якого масштабу. Також зірки стверджують, що Овен може стати на чолі якоїсь ідеї і як лідер, повести за собою народ. Успіх і ще раз успіх! У всьому і в фінансовому плані теж.

Рак

Раки нарешті будуть винагороджені. Фінансовий успіх стане результатом просування по кар’єрних сходах. Правда, підйом тільки наполовину забезпечений зірками. Решта залежить від самих Раків. Своєчасний прояв свого творчого «я» на роботі стане запорукою успіху. Оцінений начальством неординарний підхід благополучно позначиться на стані банківського рахунку.

Діва

Діви можуть розбагатіти до початку осені завдяки своїм професійним якостям, які саме час продемонструвати. Доля дарує унікальну можливість показати, на що здатні Діви. Однак не варто занадто заноситися, скромно, без хвастощів. Рекомендується просто поділитися з колегами своїми геніальними ідеями, над просуванням яких вони з радістю будуть працювати під чуйним керівництвом Дів, а в підсумку виграють всі, а особливо ідейний натхненник.

Стрілець

Світ потребує у ідеях Стрільця, як ніколи. Стрільці мають високі шанси розкрити свій творчий потенціал з істотною вигодою для себе. Не варто сумніватися в реалізації ідеї, головне, проявляти активність. До речі, це той рідкісний випадок, коли не заважає пустити в справу свою амбітність.

Водолій

Зірки радять Водоліям не вірити своїм відчуттям, тому що складеться враження, що організм вичавлений, немов лимон. Ні! Ще є порох в порохівницях, та ще й який! За підтримки зірок Водолії встигнуть в останні тижні серпня досягти успіху в різних сферах, включаючи у фінансовій. Тільки не зменшувати темп, скоро відкриється друге дихання, а поки не заважає навести «мости» з босом.

З 5 липня можуть бути перешкоди у будь-якій сфері. Будьте обачні. Та міцно тримайте язик за зубами

Фото pixabay.com