З 5 по 12 лютого відбудуться серйозні зміни у п’яти знаків Зодіаку

Телець

Головне, в цей період Вам потрібно зайнятися налагодженням відносин. Між Вами і кимось із друзів чи колег багато чого відбувається, і зараз Ви краще, ніж будь-коли, розумієте, як справи. Хоч би як хотілося почекати, поки друга сторона зробить перший крок, зараз Ви повинні проявити активність. Продемонструйте, що Вас хвилює їх благополуччя так само, як їх Ваше. Не дозволяйте собі настільки зациклюватися на своїх справах, щоби повністю забути про оточуючих.

Лев

Вносити зміни у своє життя — мудре рішення, але не варто поспішати. Наприклад, якщо Ви пливете в холодній воді, то потрібно трохи розслабитись, щоб не вибитись із сил раніше часу. У цих водах можуть бути акули, і якщо Ви будете робити багато різких рухів, то ризикуєте привернути до себе їх увагу. Немає жодної необхідності мчати, стрімголов. Кого Ви намагаєтесь вразити? Потрібно жити для себе, а не для когось іншого.

Стрілець

Період буде переповнений різними емоціями, через що Ваш настрій може поповзти вниз, а активність – знизитися. Не переживайте через це. Нічого поганого в тому немає, якщо Ви вранці збираєтеся довше, ніж зазвичай, або менш балакучі, ніж завжди? Люди, які добре Вас знають та поважають, не стануть через це засмучуватися, то чому це турбує Вас? Навіть якщо ви вип’єте більше кави, ніж зазвичай, це мало вплине на ситуацію. Однак за пару днів Ви прийдете в норму.

Водолій

Хтось, з ким Ви знайомі дуже давно, несподівано побачить Вас у новому світлі та, можливо, почне ставити незвичайні питання. Розмова пробудить глибокі почуття у вас обох, і можливо, на деякий час ви через це навіть віддалитесь один від одного. Подивіться на те, що відбувається, не як на перешкоду вашій дружбі, а як можливість для подальшого розвитку. Що б Ви зараз не відчували до співрозмовника, ваші стосунки можуть перерости в щось більше.

Риби

Ваші амбіції можуть стати перешкодою на заваді, тому що Ви взяли на себе занадто багато. Ви сповнені ентузіазму щодо плану чи ідеї, які, на Вашу думку, допоможуть піднятися вище кар’єрними сходами, однак чи встигли Ви зібрати всі необхідні факти? Не варто братися за справи, якщо Ви не впевнені в результаті, тому що все це може обернутися марнуванням часу. Не поспішайте, зачекайте ще трохи. Якщо це дійсно Ваш шанс, то він нікуди не зникне протягом найближчих днів.