fbpx

З 5 по 15 грудня Всесвіт виконає бажання трьох знаків Зодіаку. Ось кого саме

Початок зими принесе масу позитиву, яскравих відчуттів та дивовижних пригод! Особливо пощастило тим, чиї бажання були помічені Всесвітом. Якщо ви готові вирушити в подорож своєї мрії на початку грудня, все буде чудово!

Якщо все-таки виконувати свою роботу, то можна трохи пригальмувати, тепер все буде на лад. Період з 5 по 15 грудня Всесвіт здатний виконати надто складні і нагальні бажання, це час великих надій і бажань.

Саме в цей період здійсняться заповітні мрії і життя перетвориться на прекрасний острівець пригод. Найщасливіші знаки Зодіаку в цей період будуть мати великий успіх у будь-якій діяльності.

Ці бажання прийдуть з любов’ю і проникливістю, великою кількістю грошей і всіма благословеннями, яких вони хотіли. Астрологи поспішили назвати найщасливіших на початку зими знаків Зодіаку.

Рак

Наближається час, коли все має здійснитися і вдатися, якнайшвидше правильно формулюйте свої бажання!

Падаюча зірка, свічка вночі, гроші на вікні до молодого Місяця – все це допоможе вам досягти результату!

Треба згадати різні народні прикмети і забобони, вибрати ті, що відповідають вашим бажанням, і діяти. Магія Всесвіту допоможе вам максимально наблизитися до головної мрії і зловити за хвіст синього птаха щастя.

Стрілець

Стрільці досягнуть успіху у всьому, за що тільки візьмуться. Все, що стосується здоров’я, сім’ї, фінансів та інших благ, підніметься на надзвичайно високий рівень. Ви вмієте створювати власне щастя, але допомога зірок теж не завадить.

Період з 5 по 15 грудня допоможе здійснити вашу мрію, але тепер ви повинні чітко бачити шлях, яким ви підете, щоб здійснити свої бажання.

Водолій

Успіх буде переслідувати вас протягом усього зазначеного періоду, він не відступить ні на крок.

Ваша дивовижна інтуїція підкаже, де шукати щастя і що робити в суперечливій ситуації, а далі все залежить від вас. У цей період ви можете дозволити собі найсміливіше і найпростіше бажання, і воно збудеться, незважаючи на всі відволікання.

Якщо вам потрібна допомога, то попросіть того, хто потай вважає вас своїм ідеалом, він готовий на все, щоб зробити вас щасливими!

You cannot copy content of this page