fbpx

З 5 по 19 Січня період, який точно здивує! Гороскоп точний для кожного знака Зодіаку. Раки- складайте валізу, Близнюки- очікуйте чорну смугу невезіння

Перший тиждень 2022 року дивуватиме вас і не раз. Події  навколо вас та люди будуть мінятися. Та не хвилюйтеся, майже всі зміни будуть на краще. Астрологи зробили детальний гороскоп для кожного знака з 5 по 19 січня.

Овен 

Ваш професійний успіх принесе значні прибутки. Кохана людина може вам зробити такий довгоочікуваний сюрприз.

Телець 

В кохані можуть виникнути певні непорозуміння, проте все налагодиться. переживатимуть розпач. З фінансами прийдеться дещо заощадити, якщо хочете купити щось велике та коштовне.

Близнюки

Вам потрібно буде дещо змиритись з обставинами що складуться. Проте ваше терпіння буде сповна винагороджено. Не виплескуйте свої емоції на коханих, адже вони є вашою найбільшою підтримкою. Не бажано планувати довгі поїздки на цей період. Вас може накрити чорна смуга невезіння.

Рак

Все і всі слідуватимуть вашим планам. Ви зможете придбаєте те, що давно вже хотіли чи отримати як подарунок від близької людини. Плануйте, подорожуйте, отримуйте гроші, у вас біла смуга щастя.

Лев

У середині тижня  фінансові справи будуть гойдатисяу. Прибутковими будуть четвер і п’ятниця.

Діва 

Можливе цікаве знайомство з людиною, яка стане для вас близькою. Вигідно можете продати ті речі, які вам уже не потрібні, а взамін придбати нові.

Терези

Утримайтеся від нових починань та проектів. Вони можуть бути збитковими. Проте у перший тиждень року є великі шанси у вас зустріти свою пару.

Скорпіон 

Відмовтеся від справ, які вимагають багато сил і часу. Не відмовляйтеся від додаткової роботи. Згодом це принесе вам непогану надбавку до зарплати.

Стрілець 

У вас можливо проситимуть про допомогу. Не відказуйте, Всесвіт  потім віддячить вам. Сума одержаних на роботі грошей вас влаштує та дасть можливість розрахуватись з боргами, якщо такі є у вас.

Козеріг 

Вам вдасться налагодити діалог із конкурентами. Станете надійною підтримкою для коханих та друзів. Вони будуть вдячними та не залишаться в боргу перед вами. Зароблені кошти надійдуть в середині тижня.

Водолій

Очікується багато незапланованих витрат. Не час купувати нерухомість, проте вдалий час для придбання менших но приємніших дрібничок.

Риби

На вас чекають подарунки та премія. Люди, які вам неприємні, активно втручатимуться у ваше життя. Але не хвилюйтесь, нашкодити вони вам не зможуть.

You cannot copy content of this page