fbpx

З 5 по 31 грудня успіх усміхнеться трьом знакам. Вони зможуть значно покращити своє матеріальне становище та виправити справи загалом

Кінь

Люди, народжені в рік Коня, оптимістичні та заповзятливі. Вони не пасують перед труднощами, які виникають у них на заваді і гордо йдуть вперед.

З 5 грудня події приймуть несподіваний, але приємний поворот: більшість Коней отримають серйозне підвищення кар’єрними сходами і великий прибуток. Не виключено значного зростання суми на банківських рахунках.

Собака

Собаки практичні, багато працюють і дотримуються своїх принципів. Першого місяця зими вони опиняться на піку удачі. За словами астрологів, з 5 грудня представники цього знаку отримають хорошу можливість просунутися по службі та розбагатіти. Значний прибуток може дати нове джерело доходу.

Півень

З 5 по 31 грудня для Півнів буде вкрай сприятливий період – у цей час усі неприємності нарешті закінчаться. Півнів чекає багато щасливих подій та вдала кар’єра. Крім того, зірки обіцяють несподіваний і великий прибуток, який стане головним успіхом місяця.

You cannot copy content of this page