fbpx
Гороскоп

З 7 по 13 серпня на представників зодіакального кола чекає багато життєвих перемін, перепади випадкових ситуацій

Любовний гороскоп для всіх знаків на тиждень з 7 по 13 серпня

З 7 по 13 серпня на представників зодіа кального кола чекає багато цікавого.

Одні зіткнуться з вирішенням любовних питань, а на інших чекає доленосна зустріч, яка переверне все з ніг на голову.

Будуть і зворушливі любовні зустрічі, і  а також перевірки стосунків на міцність.

Овен

Наступного тижня зірки радять Овнам з повною віддачею присвячувати себе коханню у понеділок та вівторок. Середина тижня може внести у спілкування випадковості та плутанину, а вихідні можуть бути відзначені емоційною нестабільністю та перепадами настрою.

Телець

Закохані Тельці виявляться особливо заповзятливими на початку наступного тижня. У понеділок і вівторок вони воліють не чекати, а самі виявляти ініціативу. Можливо, іноді прояви їхніх емоцій будуть надмірними та непередбачуваними, зате партнерові жодної хвилини не доведеться сумніватися у їхніх справжніх почуттях.

Близнюки

Цього тижня зірки радять закоханим Близнюкам діяти за ситуацією та не будувати в особистому житті масштабних планів. Варто контролювати свої хвилинні пориви та перепади емоцій у середині тижня.

Рак

У перші дні  тижня закохані Раки отримають знак, що обнадіює, на майбутнє. Зірки радять не захоплюватися деталізацією перспектив, тому що доля ще може зробити сюрприз. Субота та неділя підходять для тісного спілкування, а також для того, щоб прислухатися до свого серця.

Лев

Для закоханих Львів найяскравішим і незабутнім стане початок  тижня. Переживши феєричні емоцій у понеділок та вівторок, багато Левів чекатимуть розвитку подій, але його може і не відбутися. Зірки натякають, що це ще не фінал і продовження буде.

Діва

Цей тиждень стартує для закоханих Дів з доброї звістки або щасливого повороту подій. Багато Діви самі дуже вдало виявлять у коханні ініціативу. Їхні слова та вчинки не залишаться без відповіді у понеділок, вівторок, суботу та неділю. А ось середину тижня їм, наскільки можна, варто пропустити.

Терези

Терезам не варто відмовлятися від активного особистого життя, але краще не чекати від нього передбачуваності: іноді можливі несподівані віражі подій. На щастя, вони будуть радше приємними і будь-який сюрприз послужить розвитку роману. У вихідні можливі емоційні чи побутові перешкоди.

Скорпіон

Скорпіонам доведеться грати в коханні певну роль для партнера. Понеділок та вівторок – яскраві дні, після них подальший перебіг подій здасться сірими буднями. Скорпіонам, яких не влаштував сценарій, що склався, у вихідні варто спробувати поговорити зі своєю коханою людиною.

Стрілець

Початок тижня стане для закоханих Стрільців щасливим, але втомливим. Багатьом Стрільцям доведеться постаратися, щоби влаштувати побачення за вищим розрядом, щоб виправдати надії близької людини або потішити своє самолюбство. У середині тижня є ризик дрібних суперечок.

Козеріг

Цього тижня найяскравіші переживання чекають закоханих Козерогів у понеділок та вівторок. Багато представників знаку відкриють у коханій людині несподівані таланти. Частка уважності та контроль за можливими негативними емоціями знадобляться у суботу та неділю.

Водолій

Цей тиждень розпочнеться для закоханих Водоліїв з хвилюючої хвилини, яка змусить їх з нетерпінням чекати на продовження. Але швидкий перебіг подій опиниться під питанням. Можливо, кохана людина, відмінно усвідомлюючи свою привабливість, захоче випробувати їхнє терпіння та додатково підігріти їхні почуття.

Риби

Цього тижня зірки радять Рибам уникати надто довгого та тісного спілкування з коханою людиною в інтервалі з середи по п’ятницю. У цей час зросте ймовірність дрібних суперечок і непорозумінь, які можуть здатися сущим дрібницею спочатку, але ускладнити гармонію відносин згодом.

You cannot copy content of this page