fbpx

З 8 по 11 грудня гороскоп закоханих для 5 знаків: важливий момент в особистому житті чекає Діву у четвер, хтось матиме високу ймовірність непорозуміння

Телець 

Для закоханих Тельців та їхніх пасій мало що зміниться. Зовнішній перебіг подій не вплине на взаємні почуття та уставлені звички. Потенційно важкий період з вечора середи до ранку суботи. У цей час партнер буде підвищено активний і вразливий, може показати свою запальну вдачу.

Рак

Закоханим Ракам варто проявити більше активності з вечора середи до ранку п’ятниці. Незважаючи на можливі пригоди та ускладнення, це найкращий період для побачень. Якщо ініціативу виявляє близька людина, краще її підхопити. Подвійна ситуація може скластися у суботу.

Діва

Важливий момент в особистому житті чекає Діву у четвер, але це не означає, що на ці дні їм слід впасти в любовний стан – навпаки, правильно пройдені драматичні події суттєво вплинуть на фінальний етап. Наприклад, допоможуть визначитись із можливими варіантами.

Стрілець

Закоханим Стрільцям бажано взяти вірний тон зі спілкуванням з партнером з вечора п’ятниці по вечір суботи. У цей знаменний період важливі слова можуть зірватися з їхньої мови крім їхньої власної волі – і краще, якщо вони будуть відображати справжній, а не уявний стан речей.

Риби

Зірки радять Рибам спиратися у коханні на свої відчуття. Довгі відверті розмови з партнером зараз краще звести до мінімуму, висока ймовірність непорозуміння. Ті чи інші образи особливо ймовірні з вечора п’ятниці до суботи.

You cannot copy content of this page