fbpx

З 8 травня до кінця літа чотири знаки, зможуть усе . Всі грошові питання будуть приречені на крутий успіх, а також сприятливий період поїздок на великі відстані

З 8 травня до кінця літа чотири знаки, зможуть усе . Всі грошові питання будуть приречені на крутий успіх, а також сприятливий період поїздок на великі відстані

Овен 

Овни, які, як правило, наполегливо працюють над будь-яким — але, насамперед, професійним — завданням, цього разу  можуть відчути серйозний «опір матеріалу»: перепони будуть виникати на їхньому шляху буквально на кожному кроці. Подолати їх можна буде не стільки наполегливими діями, скільки… фантазіями, як би несподівано це не звучало. Головне, в будь-якій ситуації цього дня — представляти її вдалий результат і навіть не допускати думки про те, що щось може скластися неправильно.

Діва 

Дівам, як одному із найбільш скрупульозних і працьовитих знаків, доведеться зробити дуже багато: водночас, чим більше справ вони запланують, тим більше зможуть здійснити. Але — за однієї умови: настрій — передусім, робочий — має бути позитивним. В іншому разі на позитивний результат годі й сподіватися: на шляху до мети постійно можуть постійно виникати несподівані і прикрі перешкоди, які будуть щосили гальмувати рух вперед.

Терези

Можна — і треба! — ухвалені важливі рішення, головне, не робити це поспіхом, що не продумавши всі можливі наслідки і не прорахувавши всі за і проти, в іншому разі легко помилитися. Ви зможете усе.

Скорпіон

Налагоджуючи стосунки з оточенням, користуйтеся правилом психологів, які в будь-якій ситуації цікавляться, чи не хоче співрозмовник поговорити про неї: виниклі питання можна вирішити, тільки обговоривши їх.

You cannot copy content of this page