З 9-го вересня почався небезпечний ретроградний рух Марса. Він пробуде ретроградним до 14 листопада. Кому зі знаків Зодіаку він принесе неприємності

Як позбутися від проблем в період з 9 вересня по 14 листопада

Головна порада, яку дають експерти, це залишатися спокійним навіть у складних ситуаціях. Це допоможе зберегти удачу і не доводити положення до точки неповернення.

Дуже важливо буде боротися з образами. Астрологи вважають, що в період ретроградності Марса в 2020 році важливо буде залишатися великодушними і навчитися прощати. Якщо на кожен випад з боку оточуючих відповідати помстою або негайним негативом, то ці два місяці можуть підірвати вашу душевну рівновагу і навіть здоров’я, але в підсумку не принести вам вигоди.

Також в період ретроградного Марса небажано вирушати в далекі поїздки і міняти роботу.

Яким знакам Зодіаку доведеться проявляти максимальну обережність

До них відносяться Овен, Телець, Рак, Лев, Стрілець і Водолій. Зірки закликають ці знаки боротися зі спокусами і не ризикувати даремно. Рибам і Терезам необхідно більш ретельно планувати справи, не відкладаючи нічого на потім. Близнюкам і Стрільцям не варто провокувати оточуючих людей на негативні емоції. Дівам і Козерогам потрібно більше відпочивати.