З ким нaйчaстіше зpaджують люблячі чоловіки?

У будь-якому шлюбі рано чи пізно трапляються свої критичні моменти. Від цього ніхто з нас не застрахований. Саме в складні ці періоди більшість чоловіків починають шукати «заспокоєння та розуміння» на стороні.

Однак причинами чоловічих зрад можуть бути і не тільки конфлікти або нерозуміння в родині, а просто бажання самоствердитися, або спрага нових відчуттів, а може бути просто банальний aлкoголь.

Потреба зраджувати у чоловіків з’являється без зв’язку з якимись духовними і емоційними сторонами спілкування. Але з ким же найчастіше зраджують чоловіки?

Переважна більшість жінок в першу чергу починає думати про те, що чоловік знайшов собі юну красуню. Але часто це зовсім не так. Дослідження показали, що найчастіше чоловіки йдуть до тієї, чия зовнішність поступається зовнішності дружини. Зовнішня краса при цьому не має такого великого значення, як досвід у близькості, якої часто не вистачає одруженому чоловікові.

Читайте також: 7 рeчей, про якi нe мoжна poзпoвiдати, щoб нe нaклuкaти пpoблeми тa нeвдaчі

Може це звучить банально, але чоловіки найчастіше зраджують своїм дружинам з тими жінками, які найчастіше «крутяться» у них перед очима. Найчастіше на роль коханок чоловіки вибирають нянь, домробітниць, репетиторш, колег по роботі і, як це не прикро, подруг або сестер своєї дружини.

У даному випадку має місце реалізація інстинкту.

Важливо відзначити, що самі вони при цьому зрадою такі зв’язки не вважають. Особливу увагу хотілося б звернути на зв’язок чоловіка-начальника зі своєю секретаркою. Тут наявності бажання самоствердитися, відчути себе володарем всього на світі. Частіше такі зв’язки виникають, коли дружина заробляє більше за свого чоловіка, а в нього в свою чергу розвивається комплекс, який пригнічується як раз там, де він може відчувати себе керівником з великої літери.

Як же можна не допустити чоловічу зраду? У першу чергу не варто підозрювати свого чоловіка цілодобово і влаштовувати тотальний контроль. У такій ситуації зрада як раз може бути спровокована. Потрібно просто намагатися не створювати небезпечних ситуацій», наймаючи на роботу в якості няні, репетитора або домробітниці дівчину модельної зовнішності або залишаючи після веселої вечірки чоловіка наодинці зі своїми самотніми подругами. Тут до гріха недалеко!

Будьте по відношенню до своїх чоловіків мудрішими, добрішими і лагіднішими, тоді думки про зраду не будуть їх відвідувати зовсім!

Джерело.