fbpx
Гороскоп

З ким насправді дружить Тигр: знаки Зодіаку, для яких 2022-й стане успішним, багатим на гроші та подарунки

З настанням нового року, багатьох людей цікавить таке питання як рік почнеться, як пройде і як закінчиться для них. Астрологи взяли і дослідили з ким Тигр, символ наступного 2022 року буде дружити, з якими знаками за східним гороскопом?

Свиня

Представникам цього знака 2022 рік  принесе неочікуване поповнення не тільки доходів але й дітей.  Гарні новини, прекрасних друзів. Проте не хвилюйтесь, родичі вас підтримають і допоможуть.  Також для амбітних представників знаку рік Тигра дасть можливість  прославитись.

Кінь

Для багатьох неочікувано, але Кінь та Тигр є друзями по східному гороскопі. Самотнім представникам знаку цілий рік везтиме, вони  зможуть  зустріти кохання всього життя.

Кролик

Кролик також по східному гороскопі має добрі стосунки із Тигром. Представники знаку успішно реалізують свої плани та отримають хорошу винагороду.

Дракон

Дракон, як і попередні знаки з  Тигром як кажуть “на ти”. 2022 рік, а особливо друга половина принесе їм фінанси.

Собака

Для Собак рік Тигра пройде легко і спокійно. Чоловіки зможуть покращити добробут своїх сімей а жінки покращать духовну та любовну атмосферу в сім`ї.

Щур

Для представників даного знаку східного гороскопу наступний рік складеться теж дуже вдало. Вони зможуть піднятися  по кар’єрних сходах. Також конфлікти й непорозуміння  обходитимуть їх стороною.

You cannot copy content of this page