З ними потрібно тримати вухо гостро: жінки цих знаків Зодіаку можуть запросто забрати чоловіків з сім’ї без жодних докорів сумління

Овни

Жінка-Овен — це ракета, яка приваблює чоловіків харизмою і почуттям гумору. Крім того, вона вміє створювати затишок навіть в найбільш невідповідних умовах, чим також зачаровує сильну стать. Наявність у наміченої цілі дружини і дітей жінку-Овна не зупиняє, проте вона різко припиняє надавати чоловікові знаки уваги і проявляти інтерес, якщо її зацікавленість згасає.

Терези

Жінки, народжені під цим знаком, вміло ховають свої підступні задуми під маскою «овечки», хоча готові піти на все, щоб завоювати чоловіка. Ці дами чарівні і привабливі для чоловіків, а їх тактика — хитрість. Наприклад, жінка-Терези може попросити чоловіка допомогти зі зламаним краном, потім пригостить його чаєм і розташувати до себе. З кожною зустріччю вона все більше буде приманювати чоловіка, і в підсумку він піде від дружини.

Стрільці

Жінки-Стрільці — найпідступніші представниці вогняної стихії. Вони притягують чоловіків тим, що вміють їх вислухати і дати слушну пораду. При цьому такі жінки надто влюбливі і швидко перемикаються на нові об’єкти. Вся річ у тім, що для них завоювання чоловіків — це спосіб самоствердитися і підняти самооцінку.

Козероги

Жінки-Козероги привертають чоловіків своєю недоступністю: їх увагу не можна купити дорогими подарунками, а можна тільки заслужити, що пробуджує в чоловіках азарт. Крім того, вони притягують своїм розумом і стриманістю, за якими приховують розважливість розлучниці. Задумавши забрати чоловіка, жінки-Козероги довго виношують план і продумують його до дрібниць.

Риби

У жінок-Риб тактика спокушання дуже проста: оточити чоловіка турботою і терпляче вичікувати, поки ціль «дозріє». При цьому вони притягують своєю ніжністю і чутливістю, а також прагнуть заворожити загадковістю. Крім того, з жінками-Рибами завжди весело, легко і цікаво. Ще одна їх особливість – вміння вислухати і допомогти в подоланні труднощів. Риби також намагаються направити чоловіка, щоб він домігся великих висот у кар’єрі.