fbpx
Гороскоп

З ними солодко не буває: астрологи назвали найгірших чоловіків за знаком Зодіаку

Астрологи назвали три знаки Зодіаку серед чоловіків, які навряд чи колись стануть зразковими сім’янинами. На першому місці у них вони самі, потім кар’єра, друзі і розваги і десь на 20 місці тільки стосунки.

Стрілець

Стрільці – це незалежні чоловіки, які навіть не думають про стосунки. Вони наполегливо будують кар’єру, звертаючи уваги тільки на свої бажання і цілі. А ось свобода для нього перш за все. Тому пов’язувати себе узами шлюбу, тим більше в юному віці, вони не стануть. Якщо ж Стрілець і одружується ближче до 40 років, то не факт, що він буде зразковим чоловіком.

Терези

Ці чоловіки дуже люблять красивих жінок. Чим більше, тим краще. З цього можна зробити висновок, що ви навряд чи будете його єдиною. Неповторною – може бути, але не єдиною. Астрологи переконані, що Терезам складно впоратися зі своєю тягою до прекрасної статі, тому вони будуть постійно зраджувати.

Водолій

Є якісь загальноприйняті норми сім’ї і стосунків, але ось у Водолія на все своє бачення. Те, що для вас нормально, для них може бути дивно. Якщо ж ви дуже хочете вийти заміж за Водолія, то доведеться гарненько попрацювати і постійно йти на компроміси. Але в таких стосунках ви можете втратити себе.

You cannot copy content of this page