З пари за знаком Зодіаку, в яких жінка завжди головна

Ось ці 3 пари за знаком Зодіаку, в яких жінка завжди головна.

В будь-якій парі один з партнерів завжди прагне до лідерства. Зазвичай ініціатива виходить від чоловіка. Але завжди знайдуться союзи, в яких неможливо перемогти матріархат, оскільки жінки тут згодні грати тільки головні ролі.

Вона − Овен, він − Телець

Чоловік цього знака цінує і поважає патріархат. Свою сім’ю він будує тільки за таким принципом. Але тільки з Овном це не вийде. Жінка-Овен завжди намагатиметься змістити з п’єдесталу Тільця, адже вона звикла бути першою. Джерело

Тільки велика любов може похитнути її бажання верховодити і командувати коханим, але навіть вона допоможе тільки на час. Незабаром Овен згадає, що підкорятися і готувати вечерю − це доля слабких, і знову візьметься за старе.

Вона − Лев, він − Терези

Жінка-Лев звикла керувати і панувати чоловік-Терези цінує партнерські відносини. Лев хотів би погодитися з доводами коханої людини, але незабаром з’ясовується, що той мало розуміє в житті.

Жінці-Левиці завжди хочеться показати другій половинці свою перевагу, тому вона почне тиснути на обранця. Чоловік цього знака терпляче нагадає Леву про рівноправні відносини. Але незабаром Лев знову організує вечірку вдома, навіть не запитавши Терезів. Така історія буде тривати нескінченно або поки у Терезів не закінчиться терпіння.

Читайте також: Фінансовий гороскоп на лютий: комусь можуть звалитися гроші на голову, а у когось можуть і зникнути певні суми

Вона − Телець, він − Діва

«Зайшла коса на камінь» − це про союз двох цих знаків. Жінка-Телець тільки з вигляду здається тихою і домашньою, але варто тільки раз вчинити не так, як вона хотіла, і дама перетворюється в розлючену буйволицю.

І тільки категоричний чоловік-Діва може змагатися з коханою нечуваної впертості. Він згоден розділити з Тельцем всі прикрощі та радості, але якщо жінка виходить з-під контролю, то Діва відновить справедливість. Він буде сперечатися до хрипоти, але чомусь Телець все одно вийде з бою переможцем завдяки жіночій хитрості.