З повною віддачею: 5 найзакоханіших знаків Зодіаку

Овни

Це може бути дивним для багатьох, але Овни закохуються часто і швидко. Вони люблять пригоди, новизну, прагнуть захоплюючих подій, тому любовні переживання їм просто необхідні. І коли вони в когось закохуються, це відбувається дуже чуттєво та практично блискавично. Овни за своєю натурою – лідери, а тому зможуть ужитися тільки з тією людиною, яка готова беззастережно це прийняти і віддати Овну чільну роль у парі.

Близнюки

Представники цього знаку дуже і дуже закохані. Вони можуть закохатися в кількох різних людей протягом одного місяця, причому кожен раз — по-справжньому і з повною віддачею. Навколишнім може здатися, що це банальна  інфантильність, але насправді це відбувається тому, що Близнюки дуже мінливі. Якщо сьогодні вони закохані в одну людину, то завтра їхнє уявлення про те, кого вони хочуть бачити поряд з собою, може різко змінитись, що неминуче призведе до згасання почуттів та розриву.

Скорпіони

Скорпіони — дуже файні натури, тому представники цього знаку зазвичай мають не одну яскраву любовну історію у своєму житті. У їхніх стосунках завжди достатньо драми, і часто вони не витримують всього розпалу, внаслідок чого одним шлюбом у житті Скорпіонів не обходиться майже ніколи. Найрозумніші представники знаку все ж таки розсудливі з часом, оскільки для них немає нічого важливішого за сім’ю, проте прагнення якнайшвидше створити «осередок суспільства» з першою людиною, що сподобалася, нерідко призводить до розчарування.

Стрільці

Представники цього знаку Зодіаку можуть вважатися лідерами за кількістю любовних пригод. Вони — невтомні шукачі нових вражень, які завжди потребують зміни декорацій та оточення. Це стосується і людини, з якою вони ділять дозвілля та ліжко. До того ж вони не надають особливого значення консервативним уявленням про сім’ю та особисте життя, оскільки це асоціюється у них із нудьгою, але закохуються вони щоразу по-справжньому. При цьому на першому місці у Стрільців стоїть самореалізація та враження — лише коли вони досягнуть професійного успіху, то зможуть розпочати пошук постійного супутника життя.

Риби

Для Риб кохання означає дуже багато – без цього почуття вони просто не живуть повним життям. У зв’язку з цим представники знаку перебувають у постійному пошуку кохання, але вони не з тих, хто закохується раз на все життя. Романтичні почуття захоплюють їх досить часто (і часом можуть ставитися до різних людей одночасно) — Риби схильні кидатися у вир із головою і не вміють підпорядковувати почуття розуму. Так що романів у них, особливо в молодості, буває багато, а партнерів і того більше. При цьому з юних років романтичні Риби мріють про гарний союз – як правило, саме схильність до ідеалізації партнера і відносин в цілому призводить до розчарування і низці короткострокових романів