fbpx

З травня по липень цим 5 знакам Зодіаку особливо усміхнеться удача. Хтось навіть зможе змінити життя

Водолій

Цим щасливчикам сама доля допомагає знайти своє покликання, реалізуватися, бути успішними і дивитися на світ з оптимізмом. Вони люблять пригоди і експерименти, однак з будь-якої колотнечі виходять без втрат – сухими з води, поки іншим доводиться докласти зусиль, щоб не підмочити, наприклад, репутацію. Водолії вміють помічати щасливі знаки згори і розшифровувати їх. Таланти Водоліїв лежать в досить широкій області, від кіно до математичних наук, і їм важливо лише знайти себе. Решта додасться.

Близнюки

Близнюкам Фортуна дарує своє розташування, допомагаючи влаштуватися в житті. Там, де необхідно наполегливо попрацювати, Близнюкам часто досить просто опинитися в потрібний час в правильному місці, і доля щедро дарує їм такі шанси. Близнюки з тих людей, які можуть навіть не саму сприятливу ситуацію перетворити на свою користь, використовуючи підручні засоби і силу уяви. У тебе є лимони – зроби лимонад; саме за таким принципом діють типові Близнюки. І що характерно, це кредо ніколи їх не підводить.

Лев

Народжені під цим сузір’ям не сумніваються в своїй успішності і вірять в щасливу зірку – і та дійсно висвітлює їм шлях. Леви вміють викликати прихильність до себе оточуючих, підтримувати вдалі знайомства, справляти потрібне враження, зачаровуючи співрозмовників. Левів любить не тільки удача, але і їх власна свита – а як відомо, саме вона і робить короля. Удача Левів простягається і на грошову сферу, в якій Леви вміють влаштуватися з комфортом, і на любовну, де Леви підкорюють навіть неприступні серця.

Терези

Далеко не всі Терези з нами погодяться: народжені під цим Знаком Зодіаку бувають сентиментальними, можуть зустрітися з нерозділеним коханням або зі складним життєвим вибором. Така сама суть цього Знака – шальки терезів постійно схиляються то в один бік, то в інший. Однак Фортуна благоволить їм, допомагаючи прийняти вірне рішення. Вона підказує творчим Терезам, де шукати натхнення, Терезам-підприємцям підкидає ідеї для перспективних стартапів і вдалих інвестицій. Словом, Терези – ті ще везунчики, навіть якщо на перший погляд вони і не помічають, як їх часом виручають вищі сили.

Телець

Представники цього земного Знака Зодиака не хапають зірок з неба, і саме це допомагає їм бути щасливими. Поки одні ризикують і ставлять на карту все, Тельці планомірно йдуть до мрії, не намагаючись побити світові рекорди, але і не відступаючи ні на крок. Доля наділяє їх цілеспрямованістю, працьовитістю і завзятістю. Якщо Тельці в гармонії з собою і своїми кращими рисами, якщо вони ними користуються і не намагаються діяти за чужою вказівкою – їм відкриваються будь-які двері. І навіть деяка приземленість обертається в їхньому випадку в плюс: вони точно знають, чого хочуть.

You cannot copy content of this page