З цих жінок вийдуть відмінні супутниці життя – ні тобі скарг, ні тобі бурчання: 4 найбільш мовчазних жінки за знаком Зодіаку

«Мовчання — золото», «Слово — не горобець» — ці прислів’я придумали дівчата-Тельці, Раки, Козероги і Водолії, спираючись на свій життєвий досвід. Так, вони не базіки і анітрохи від цього не страждають, зате їх можна взяти в розвідку або поділитися з ними таємницею і бути впевненими у тому, що інформація нікуди не піде.

Телець

Мовчить, як партизанка на допиті — а чого базікати, справу треба робити. Зате жінка-Телець — відмінна слухачка і не буде перебивати вас дурними питаннями і безглуздими зауваженнями. А не подобається, шукайте балакучу співрозмовницю і намагайтеся вставити хоч слово в її фонтан красномовства. Джерело

Рак

Сидить, мовчить, всяку нісенітницю про нас думає. Та відчепіться ви від дівчини-Рака, набридли вже зі своєю балаканиною! Зате якщо водна мовчунка вирішить висловитися, її монолог опиниться в тему — скаже, як відріже. Поряд з Раком добре думати вголос, вона не буде сміятися над вашими міркуваннями і дратувати вас дурними коментарями і просто промовчить.

Козеріг

Дівчина-Козеріг поблажливо поглядає на колег або подруг-пліткарок. А якщо вам вдалося розговорити жінку-Козерога, не спокушайтеся — просто настав той момент, випадок раз в сто років, коли земна леді відчула бажання виговоритися (потерпіть хвилинку).

Читайте також: Гороскоп з 17 по 23 лютого: тиждень обіцяє бути досить непередбачуваним, насичиним і приємним

Водолій

Вона мовчить не тому, що їй нема чого сказати — Водолій не хоче марно стрясати повітря і витрачати час на непотрібні розмови. Якщо повітряній дамі знадобиться ваша порада або виникне необхідність поділитися важливою інформацією, Водолій напише листа. І заощадить час, і позбавить себе від необхідності відповідати на питання.

Хтось не розуміє мовчазних жінок, хтось називає їх зарозумілими. Але ж поруч з ними так добре і затишно. Та й паузи в розмовах не пригнічують.