fbpx

З цими чоловіками зі складним характером можуть вжитися лише мудрі жінки

Люди з такою структурою особистості часто схильні помічати тільки мінуси оточуючих людей і не звертати уваги на власні.

Чоловіки-Овни мають найскладніший характер.

Вони вперті й нетерпимі, запальні та твердолобі. Вони не можуть поступатися жінкам.

Він не розуміє, чому люди стороняться його, а спілкування не приносить ні задоволення, ні користі. Складний характер проявляється в сарказмі, конфліктності, заздрості та інших рисах.

З ними може ужитися тільки дуже мудра дама, яка не заходитиме за рамки його волелюбного характеру, не читатиме його листування в телефоні з іншими людьми.

Вони цінують довіру. Якщо ви не обмежуватимете його свободу і вторгатиметеся в його особистий простір, то не зможете з ним вибудувати відносини.

Навіть у період закоханості чоловіком-Козерогом рухає лише холодний розрахунок.

Чи не будь-яка жінка може це зрозуміти. Якщо ви не закохані в нього, то не варто брати від нього подарунки. Однак навіть такі люди, наполегливо зможуть попрацювавши над собою, та зможуть досягти душевної гармонії.

Після розлучення він виставить вам рахунок за кожну витрачену на вас копійку або забере усі свої подарунки.

Сльози теж не прокотять. Він вважає, що жінка, проливаючи сльози, намагається їм маніпулювати. Але й до цього складного чоловіка є свій підхід через їжу.

Він гурман і любить смачні та красиві страви. Якщо ви зможете здивувати його вишуканою кухнею, то він буде біля ваших ніг.

Власник-Рак ревнивчик ще той.

Ці некеровані напади виведуть із себе навіть саму спокійну жінку. Непросто мати справу з особистістю, у якої важкий характер.

При цьому від своїх надуманих думок він починає йти у безпробудність. Якщо ви готові періодично тягнути всю лямку на собі і годувати його, то ви з ним уживетесь.

Але переробити його і відучити від ревнощів вам не вдасться так легко.

Схильність до критики і прискіпок.

Психологи вважають, що дратівливість як вроджена риса характеру притаманна всього лише 0,1% всього населення. В інших випадках ця якість є наслідком набутих за час життя психологічних проблем.

You cannot copy content of this page