З’єднання Меркурія з Марсом 9 жовтня: яким Знакам Зодіаку варто бути обережніше

Меркурій з Марсом сьогодні в з’єднанні. Це означає, що день буде небезпечним, непередбачуваним і дуже непростим.

Овен

Овнам і Меркурій, і Марс можуть приносити багато хорошого, але в цей день ці планети будуть не в дусі, тому життя представників цього знаку зміниться в гірший бік. Особливу обережність Овнам астрологи радять проявити в сфері любові. Одне невірне слово може породити найсильніший конфлікт або зовсім зруйнувати стосунки.

Якщо хтось із оточуючих людей почне провокувати Овнів на скандал, останнім краще не відповідати агресією. Це може привести до серйозної втрати удачі, поганого настрою, зриву планів. Також людям цього знаку краще не заводити нових знайомств – ні в реальному житті, ні в мережах.

Діва

Діви – «підопічні» Меркурія. Сьогодні їх покровитель в занепаді, тому Дівам варто бути обережнішими буквально у всіх справах. Інформаційні потоки спотворені, тому погане може здаватися хорошим і, навпаки. Проникливість цих людей покине їх, тому їм потрібно буде покладатися в усьому лише на себе самих. Якщо в звичайний день обдурити Дів практично неможливо, сьогодні вони можуть потрапити в різні афери.

Козеріг

Козероги дуже сильно залежать від енергетики Марса. З огляду на те, що сьогодні вона буде вкрай небезпечною, можна припустити, що люди цього знаку зустрінуться з проблемами у фінансовій сфері. Їх сила волі дасть збій. Цілком можливо, що захочеться просто побайдикувати і відійти від роботи, від справ. Всім, хто працює в цю суботу, варто бути гранично зібраними. Не варто також витрачати багато грошей, давати порожні обіцянки, йти на обман заради наживи. Все це повернеться назад, але в найнесподіваніший момент, коли Козероги не чекатимуть підступу. Краще не жартувати з долею в цей день.