fbpx

З’єднання Венери і Марса 13 липня: як боротьба стихій вплине на життя знаків Зодіаку

Це важлива, але несприятлива астрологічна подія, про яку важливо завжди знати заздалегідь. Астрологи розповіли, як з’єднання Марса і Венери відіб’ється на нашому житті і удачі 13 липня.

З’єднання – вкрай небезпечний аспект, особливо якщо в ньому беруть участь протилежні по енергетиці планети, такі як Венера і Марс. Венера являє стихії Води і Повітря, а Марс – це вогненна планета. 13 число входить в список найнебезпечніших днів липня, адже це буде день протиборства Води й Вогню.

Овен

Енергетика Овнів виявиться в повному дисонансі 13 числа. Цим і без того запальним людям боротьба протилежних стихій завадить заспокоїтися і досягти внутрішньої гармонії. Люди цього Знака можуть бути вкрай негативними і з великою ймовірністю не зможуть сфокусуватися на важливих справах.

Телець

Тельцям війна цих планет сплутає всі карти. Астрологи не рекомендують сьогодні просити когось про допомогу. Бажано у всіх починаннях і справах бути самостійними. Чужа порада може здатися корисною, але в кінцевому підсумку з високою ймовірністю призведе до фіаско.

Близнюки

Людям цього Знака сьогодні буде дуже складно приймати рішення, але в цілому цей день не буде таким небезпечним, як для представників більшості інших знаків Зодіаку. Близнюкам астрологи радять відмовитися від складних справ і турбот, які потребують максимальної концентрації.

Рак

Ракам захочеться в цей день активізуватися у всіх сферах: і в любові, і в справах. Всидіти на двох стільцях одночасно не вийде, тому краще зосередитися на чомусь одному. Щоб обійти стороною неприємності, потрібно неухильно дотримуватися звичного розкладу і не ризикувати.

Лев

Левам астрологи рекомендують день боротьби Венери і Марса присвятити домашнім справам. Війна між Водою і Вогнем зробить Левів безрозсудними, тому бажано не підписувати важливих паперів, не витрачати гроші даремно і не кидатися обіцянками. Кожне їх слово може зіграти проти них.

Діва

У Дів в цей день може з’явитися багато нових ворогів і недоброзичливців. Саме тому астрологи радять не реагувати надто гостро на чужі випади. Якщо сприймати все занадто близько до серця, життя здасться пеклом. Потрібно пам’ятати, що всі труднощі тимчасові.

Терези

Для Терезів це день ілюзій. Погане їм часто буде здаватися хорошим і навпаки. Астрологи не радять пояснювати причини своїх вчинків стороннім людям. Навколишні будуть схильні до критики, але їх слова і зауваження будуть лише приводом піднятися за рахунок Терезів.

Скорпіон

Боротьба стихій зробить Скорпіонів більш чутливими та емоційними. Будь-які негативні випади людей і неприємні події будуть позначатися на настрої, але ближче до кінця дня Скорпіони зможуть зрозуміти, що це просто дрібниці. Не потрібно намагатися пояснити чужі вчинки.

Стрілець

З’єднання Венери і Марса негативно відіб’ється на настрої Стрільців. Також ці дві планети заблокують для них шлях до успіху в любовній сфері. Харизма і чарівність Стрільців зійде нанівець. Люди тимчасово перестануть тягнутися до них, тому астрологи радять просто сфокусуватися на інших сферах.

Козеріг

Козероги стануть дуже замкнутими. Вони і без сьогоднішнього положення планет досить насторожено ставляться до натовпу, але сьогодні представники даного Знака можуть стати дуже нелюдимими. Не виключено, що боротьба Вогню і Води закриє чакри Козерогів і змусить їх втратити впевненість у собі.

Водолій

Водоліїв з’єднання Венери і Марса змусить смітити грошима. Потрібно дуже обережно ставитися до фінансів, особливо якщо їх зараз небагато. Також астрологи відзначають, що сьогодні можуть повернуться старі проблеми, про які Водолії благополучно забули.

Риби

Риби будуть запальними, а їх настрій в цілому буде дуже часто змінюватися. Закінчиться це лише в самому кінці дня. Астрологи радять протягом дня якомога рідше вдаватися до грубої сили, шантажу і ультиматумів. Потрібно тримати себе в руках.

Автор фото – Сергій Майстер

You cannot copy content of this page