“За годину 550 доларів, за тиждень близько 10 000”: ecкopтниця відверто розповіла про свої послуги

Австралійка Белла Ляру працює у сфері ceкс-послуг і не соромиться відкрито говорити про свою роботу.

У недавньому інтерв’ю ecкopтниця відверто розповіла, чого насправді хочуть чоловіки і чому вона залишила роботу в офісі заради найдавнішої професії.

Свою діяльність 22-річна дівчина почала ще у 2015 році, коли їй було 19 років, проте працювати в елітному агентстві почала в 2017 році, повернувшись до рідного міста Перт, що в Австралії.

Варто відзначити, що не так давно Белла працювала звичайним офісним працівником, але в один момент перестала отримувати задоволення від такої роботи і вирішила щось кардинально поміняти.

“Мені не подобалася обстановка в офісі, люди там були спустошеними і нещасними. До мене підходили колеги і постійно скаржилися, що їм все набридло, як вони ненавидять роботу. Тоді я зрозуміла, що пора щось змінювати”, – згадує Белла.

За годину “ecкоpтниця високого класу” заробляє 550 доларів, а її середній заробіток за тиждень становить близько 10 000 доларів. У неї є особистий сайт з усіма розцінками, послугами, фотографіями і навіть з відгуками клієнтів. На сайті зазначається зручна система оплати для дівчини, міжнародні пакети, при покупці яких клієнт повинен сплатити їй переліт в першому класі. Наприклад, 1 день подорожі і 2 ночі відпочинку обійдуться її “покупцеві” в 9000 доларів.

Читайте також: “Ми для Васька нову хату збудували. Машину купили. Ні, не приведе він на моє підвір’я Софії! Бідної невістки мені не треба!”

“Я відкрила для себе ecкоpт в 2015 році, коли жила в Сінгапурі. Тоді я просто натрапила на сайти і почала вивчати цю сферу. Мені подобається спосіб життя і свобода, яку дає мені ecкоpт. Ви можете подумати, що, кажучи “спосіб життя” , я маю на увазі дизайнерський одяг, сумки, дороге взуття тощо. Але це не так. я маю на увазі можливість вибрати години роботи і не бути прив’язаною до графіку – наприклад, виїхати у відпустку тоді, коли захочеться “, – розповідає Белла.

В послуги австралійки входять: супровід чоловіків на важливих заходах, походи в ресторан, поїздки на вихідні, зустрічі в готелях або приватних резиденціях. У лiжкy дівчина теж дуже універсальна: її послуги варіюються від класичного ceксу до фeтuшuзму, від дoмiнyвання до ceксу втрьох. Іноді до неї звертаються навіть сімейні пари.

“Я cпaлa зі студентами, туристами, одруженими і розведеними чоловіками, бізнесменами, юристами, хіpyргами, вчителями, інженерами, офісними працівниками і мультимільйонерами. Перед тим як з кимось зустрітися, я обов’язково спочатку проведу перевірку. Як – не буду пояснювати. Але якщо у мене з’явиться хоч якась недовіра, зустрічі не буде “, – додала вона.

 

Дівчина також стверджує, що чоловіків в ній приваблює не тільки її зовнішність, іноді це і розум, характер і навіть вміння спілкуватися.

“Я мініатюрна блондинка з зелено-блакитними очима, і такою ж чарівною особистістю. Крім зовнішності, чоловіків привертає мій характер. Я розуміє, щиро дбаю про людей, легко підтримаю розмову. У мене аналітичний склад розуму, але і люблю посміятися. Я впевнена в собі, але у мене не завищена самооцінка. Схоже, це працює з чоловіками “, – стверджує білява красуня.

“Одружені чоловіки йдуть до ускозтниці, якщо у них немає активних ceксyaльних відносин з дружиною або вони відчувають себе “відкинутими”. Хтось шукає співрозмовника, комусь просто нудно. Всі люди дуже різні. Для деяких головним чинником є виключно ceкс, а комусь потрібна хороша компанія. Іноді клієнт просто хоче, щоб хтось “погладив його его”.

Часто звертаються бізнесмени під час ділових поїздок, які хочуть добре провести час в компанії красивої дівчини. Іноді клієнт хоче побути з жінкою значно молодшеою за себе, в пошуках певної “дівочої наївності” або власної влади над ситуацією “, – зізналася працівниця ceкс-індустрії.

Дівчина додала, що у неї не було складного дитинства, і її батьки давали їй все необхідне. Однак зізналася, що батькові не збирається розповідати про свій заробіток і не хоче, щоб він якось про це дізнався в принципі. Що стосується матері Белла зізналася, що вона сувора жінка і знає про її заняття, але вже змирилася з тим, що дочка полюбила такий спосіб життя.

“Мої батьки дійсно дали мені все. У мене не було важкого дитинства. Можливо, емоційно, у них була своя частка особистих проблем”, – підсумувала елітна ceкс-працівниця.

Джерело.