“За кілька годин до розпису він прислав смс, що передумав”-попросила сказати це мені в очі

— Зустрічалася з Семеном майже п’ять років. Дізналася, що  він має коханку. Трохи поплакала, а дальше вирішила діяти.

Зробила йому пропозицію. З кoханками cплять, але не одружуються, — каже 29-річна киянка. Шість місяців прожила у шлюбі з бізнесменом Семеном, 37 років. У квітні він подав на розлучення. За матеріалами gazeta.ua

Читайте також:“Він був некрасивий, товстий і лисий”- щира розповідь успішної жінки про коханця

Семен  мав власну фірму з виготовлення сувенірної продукції. ­2011-го Марина влаштувалася до нього секретаркою.

— Він мені одразу сподобався — високий, накачаний, — розповідає Марина. — На нього всі дівчата в офісі заглядалися. Ми разом пили каву й ходили обідати. Якось сказав: “Збираюся завтра у Славське покататися на лижах. Не складеш мені компанію?” Так у нас почався роман.

Моя кар’єра одразу пішла вгору. Стала менеджером, згодом — заступником директора. Із Семеном їздили за кордон, відпочивали у найкращих готелях. Дарував то золоті сережки, то французькі парфуми. Страшенно хотіла за нього заміж. Знала, що буде ідеальним чоловіком. Але Семен робити пропозицію не спішив. Казав, що стосунки треба перевірити. Ми багато часу проводили разом. У якийсь момент зрозуміла, що треба розділити стосунки і кар’єру. Пішла в іноземну школу аніматором.

Торік Марина дізналася, що її хлопець має іншу.

— Подруга побачила, як цiлувався із блондинкою в кафе. Сфотографувала на мобільний і переслала мені. Коли показала Семену, він не заперечував: “Інколи з нею зустрічаюся. Але люблю тільки тебе”. Вмовила його подати заяву в РАЦС.

Весілля призначили на листопад. За кілька годин до розпису Семен прислав смс, що передумав. Попросила сказати це мені в очі. Коли приїхав, кинулася йому на шию, розплакалася й почала цілувати. За годину були в РАЦСі. Розписалися і розбіглися. Семен поїхав на роботу. А я перевезла у його квартиру свої речі. Чоловік прийшов під ранок. Сказав, що шкодує про наше одруження. Я цьому не придала значення.

Жили як звичайна родина. Бачилися вечорами, коли поверталися з роботи. Від знайомих дізналася, що його колишня коханка Тетяна з новим кавалером поїхала в Англію. На початку квітня вона повернулася. Знову почала дзвонити моєму чоловікові. І він наче здурів. Подав документи на розлучення. Сказав, що це була його найбільша помилка. Мене вигнав із квартири. Виплатив 150 тисяч гривень моральної компенсації.

Не спілкуємося. В усіх соціальних мережах він мене видалив із друзів.

Автор: Наталія ПРИЙМАЧЕНКО