За місяць весілля, а наречений заявив, що все відміняється. Добу на дзвінки не відповідає. А все тому, що я “забула” розповісти йому про маленьку детальку, а ця “деталька” взяла і подзвонила

Тиждень тому телефонує моя подружка Катюша. Весело щебече, розповіла про свого нового нареченого, і покликала нас з чоловіком на весілля.

– Невже! Ось так новина! – я раділа не менш своєї подруги, яка вже давно шукала порядного чоловіка.

– Машуль, він такий, він такий! – весело щебетала вона в телефоні. – Гарний, багатий, розумний, ввічливий! Здавалося, що список епітетів не закінчиться. Я щиро пораділа за Катюшу, подумки уявляючи, яке вбрання виберу на весілля своєї однокурсниці.

Історія моєї подруги була такою ж, як і у багатьох дівчат. У 18 років вона вискочила заміж за чоловіка на 10 років старшого. Через рік народила доньку. Потім чоловік напився, підняв руку на Катю. Батьків у неї немає – бігти нікуди. Терпіла, скільки змогла. Ще через два роки тікала від чоловіка, благо, на кілька місяців її прихистила старенька сусідка. Розлучилася.

І ось, після стількох років поневірянь, знайшла свою долю.

Вчора знову зателефонувала Катюша. Спочатку я взагалі не зрозуміла, що відбувається. Крізь сльози, схлипування і стогони я розібрала, що весілля не буде.

– Не плач, я зараз приїду, чекай, – сказала я, не знаючи, як утішити подругу. Через 20 хвилин я вже обіймала Катю і поїла її гарячим чаєм. Трохи заспокоївшись, подруга розповіла, в чому справа.

Виявилося, що вона «забула» розповісти своєму коханому про одну маленьку деталь. А ця маленька «деталька» зателефонувала мамі по скайпу, і дуже здивувалася, побачивши, що трубку взяв незнайомий дядько. Катюша була в душі, тому не почула дзвінок.

Читайте також: Ввечері Максим напився і написав лист другові Анатолію, в якому повідомив, що з островів вони повернулися сьогодні з Тонею разом. І що Тоня не зберегла вірність Анатолію. А потім попросив вибачення у друга за те, що так вийшло. Навіть з часом зізнатись в тому, що оббріхав дівчину Максим не наважився

– Я ж не спеціально, так вийшло – ридала подруга. Як з’ясувалося, що Катюша спочатку боялася сказати своєму коханому про малечу, а потім ставало все складніше пояснити, чому вона стільки часу приховувала її.

В результаті наречений розвернувся, сказав, що так його ще ніхто не обманював, і пішов, заявивши, що весілля не буде. На дзвінки він не відповідає вже добу. Катюшка цілий день реве. Що робити з ними – не знаю.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!