fbpx

За сучасними мірками мій наречений був бідний. Ріс він у багатодітній сім’ї, де 6 дітей. Закінчив авіаколедж, відслужив 2 роки в армії і потім отримав вищу освіту історичного спрямування. Працював за фахом. Жив у великому батьківському будинку з братом і мамою

Я знаю, що у сучасних дівчат високі вимоги до своїх майбутніх чоловіків. І в основному вони фінансового плану. А комусь дуже важлива і зовнішність.

У мене теж були свої вимоги до нареченого.

Для мене було дуже важливо, щоб він не пив. Я знаю що це таке. І не хотіла псувати життя собі і майбутнім дітям. Це для мене була головна вимога, але не єдина).

Мені хотілося доброго, відданого, працьовитого і відповідального чоловіка. Ну і, звичайно, щоб між нами була любов.

На той момент якихось вимог до матеріального стану нареченого не було зовсім, мені було неважливо, чи є у нього квартира, гроші, машина, на скільки забезпечені у нього батьки і т.д.

Напевно, мене мало цікавили фінанси, тому що я сама з дуже бідної сім’ї. Мама виховувала нас з братом одна і жили ми дуже скромно. І я знайшла такого. Вірніше, він сам мене знайшов. Зустрічалися ми рік.

За сучасними мірками він був бідний. Ріс він у багатодітній сім’ї, де 6 дітей. Закінчив авіаколедж, відслужив 2 роки в армії і потім отримав вищу освіту історичного спрямування. Працював за фахом. Жив у великому батьківському будинку з братом і мамою.

Через рік ми зіграли скромне весілля, запросили тільки найближчих. І почали жити.

Перші півроку ми притиралися одне до одного. З’явилися невеликі розбіжності і моменти ревнощів. Ми все це обговорювали і все налагодилося.

Потім у нього не стало мами. Я перший і єдиний раз бачила його сльози.

Потім у нас стали народжуватися діти. Він влаштувався на іншу роботу, абсолютно не за його спеціальностями. Зараз він невеликий начальник на харчовому виробництві. Зарплата набагато більше, ніж на початку нашого сімейного життя.

Ми довгий час орендували житло і ось нещодавно купили своє. Жити в своєму, це, звичайно, здорово.

У нас не ідеальна сім’я. Є труднощі, як в будь-якій сім’ї. Але, я вважаю, головне, щоб всі рідні були живі і здорові, а все інше точно можна вирішити.

Ми разом 7,5 років і я можу сказати, що я вийшла заміж саме за свою людину. І вже в шлюбі полюбила його ще більше. Я можу покластися на нього в будь-якій ситуації, я бачу як він любить мене і дітей, з ним мені спокійно.

Ми не багаті, якийсь такий «среднячок», але ми ні у кого грошей не просимо і боргів у нас теж немає (крім невеликої іпотеки).

У мене є знайома, яка вийшла за більш заможного хлопця. І все у них начебто є, але вона живе в постійній напрузі і сварках!

Він часто випиває, ходить всюди без неї, а вона підозрює його в зрадах. Вона каже, що якщо б він добре не заробляють давно б пішла від нього. Але не хоче залишитися одна з 2-ма дітьми і без грошей.

Я б на таких нервах постійно жити не змогла. Для мене важливий спокій в родині і впевненість у своєму чоловікові.

Всім бажаю тільки щирих стосунків, люблячих чоловіків і здорових діток! І щоб все це не залежало від кількості грошей.

You cannot copy content of this page