fbpx
Здоров'я і краса

Забудь про запах поту: всього три складові і чудо-засіб готовий

Погодься, що звичні дезодоранти не завжди виправдовують наші очікування. Більш того, антиперспіранти містять речовину, яка закупорює потові залози, порушуючи їх нормальне функціонування. Але без цього косметичного засобу в сучасному світі не обійтися. Як то кажуть, якщо хочеш зробити щось добре – зроби це сам!

Відмінний рецепт натурального дезодоранту. Приготувавши такий, ти вже не захочеш повертатися до покупних засобів. Від нього навіть не залишиться плям на одязі!

Як зробити натуральний дезодорант:

СКЛАДОВІ:

25 г соди;
15 г кукурудзяного крохмалю;
30 г кокосового масла;
ефірні масла.

Спосіб приготування:

Спершу змішай потрібну кількість соди з крохмалем. Сода здавна вважалася найкращим засобом для боротьби із запахом поту, адже вона створює лужне середовище, яку знищує бактерії. Крохмаль швидко вбирає вологу, тому пахви завжди будуть сухими.

Додай кокосове масло. Воно плавиться при 24 градусах, тому при нанесенні на шкіру дезодорант буде злегка танути і добре ковзати.

Можна також додати пару крапель улюбленої ефірної олії. Тільки пам’ятай, що цей запах ти будеш відчувати весь день, тому вибери приємний для себе аромат.

Поклади масу в ємність для дезодоранту, добре утрамбуй. Цей засіб слід зберігати в холодильнику.

Дезодорант, зроблений своїми руками, нешкідливий і не порушує природні процеси в організмі. Зрозуміло, до нього потрібно звикнутися, але результат тебе приємно здивує. При правильному використанні такой дезодорант дуже економічний, а його ефективність ти можеш перевірити вже прямо зараз!

Читайте також: Приїхала “приодітися”: Ані Лорак помітили в Києві разом з чоловіком та донькою (фото)

Джерело.

You cannot copy content of this page