fbpx
Стосунки

Забудьте про колишніх раз і назавжди: або не повертайся, або не йди

З першим чоловіком все сталося несподівано. В один суботній день він звично поснідав молочними сосисками і рідким омлетом, витер губи і оголосив про свою нелюбов.

Почалися збори. Довгі, виснажливі, показушні. Більше тижня ділив майно, коментуючи: «Це тобі, це мені, це знову мені». Шукав квартиру і скаржився на дорожнечу. На іржаві труби, скрипучі підлоги і вікна, що виходять на фабрику. Консультувався чим можна відмити плиту, кахель, витяжку. Обурювався, що вахтер глухий, із сміттєпроводу несе тухлим оселедцем, і скриплять вуличні ліхтарі. До метро десять зупинок на маршруті. До центру – півдня.

Вдивляючись у минуле, неможливо побачити майбутнє

Нарешті з горем навпіл з’їхав, і я стала вчитися жити без нього. Але не пройшло і двох тижнів, як прислав смс з банальним «як справи?» Моя відповідь «ок» його не задовольнила і почалося: «Чим займаєшся?» і «Як щодо зустрітися завтра після третьої?».

Потім з’явився в гості. Спершу за забутим старим светром, в якому вибивав килими, потім за роздовбаними кросівками, призначеними для посадки картоплі. Приїхав на роботу з пакетом зелених яблук і шоколадкою «Чайка». Зголосився провести у відпустку і занести у вагон валізу. Притягнув з села котлетну частину свині. Напросився на вечерю і «переночувати».

Я вірила, що хоче відновити стосунки і приймала залицяння, а він намагався отримати звичне захоплення і турботу. Тішив самолюбство. Вбuвав час і нудьгу. Все остаточно закінчилося лише через рік, коли натрапила на його анкету на сайті знайомств, а могло закінчитися набагато раніше. Адже по-справжньому йдуть без «показових виступів».

Один відомий нейробіолог визначила за допомогою МРТ, що при вигляді колишнього наш мозок поводиться точно так само, як мозок нapкoмана в зaв’язцi. Виходить, що чоловік – безумовно нapкотик. Типу «нафтизину» без якого деякі не в змозі прожити і дня.

Так і тягне впорснути його знову і знову у вигляді повідомлення : «Поглянь у вікно! Сніг пішов», електронного листа або запрошення на матч «Манчестер Юнайтед – Реал Мадрид». Тому, ставлячи перед собою мету впоратися з тютюновою залежністю, не варто продовжувати палити по дві пачки на день, сідаючи на дієту – звично лопати тістечка «естерхазі», а бажаючи остудити бульйон – підігрівати його з ранку і до вечора.

Читайте також: “Привіт, я кохана коханка твого чоловіка”

Найкраще влаштувати собі карантин. Дистанціюватися. Досхочу погорювати. Виплакати всі очі. Не кидатися в «транзитні» відносини, так як нічого доброго не вийде. Вся енергія ще в колишньому і новому партнеру просто нічого запропонувати.

Адже вдивляючись у минуле, неможливо побачити майбутнє, а тягаючи за собою настоянку півонії і носовичок, нереально зачати здорову любов.

Той, хто йдучи не йде, постійно тримає відчиненими вхідні двері, і тільки нам вирішувати як жити далі: в комфорті або цілодобово на протязі.

Джерело.

You cannot copy content of this page