Забудьте про вірність: знаки Зодіаку найбільш невірних дівчат

Деякі панянки схильні до зрад, часто до них вдаються. Народжуються вони під кількома знаками Зодіаку.

Овен

Терплячістю жінки цього сузір’я не відрізняються. Овни не хочуть зіштовхуватися із труднощами, уникають їх завжди. Особливо важливо їм, щоб їх не було у стосунках. Поява складнощів змушує їх іти ліворуч, шукати коханця. Так представниці знаку відволікаються від того, що їх турбує. Почуття партнера Овнів не цікавлять зовсім.

Близнюки
Постійністю дівчини цього знаку не відрізняються, та й повеселитись їм подобається. Близнюки знайомитимуться з особами протилежної статі, спілкуватимуться з ними. До зрад за такого розкладу буде доходити часто.

Лев

Кохання, емоції – все це необхідно темпераментним жінкам цього сузір’я. Леви вимагатимуть від постійного партнера цього, але можуть не отримати турботи та уваги у тому обсязі, в якому хочуть. Це змусить їх заводити коханця, щоби добрати те, що їм потрібно.

Терези

Представниці даного зодіакального сузір’я легко піддаються спокусам. Терези будуть усвідомлювати, що роблять помилки, що псують романтичні стосунки. Але бажання спробувати щось нове пересилуватиме, змушуватиме їх вдаватися не до найкращих дій.

Риби

Жити в мріях і ховатися від реальності панянки цього сузір’я люблять. Риби не будуть при такому розкладі ні до кого прив’язуватися, не підпускатимуть до себе партнера близько. Їм не важко буде зрадити йому, совість їх гризти за це точно не буде.

Не варто розраховувати на тривалі стосунки з жінками наведених знаків. Вони не можуть їх підтримувати, не хочуть навіть намагатися це робити.