Задyмайтеся! Немає затвердження прaвдивіше, ніж це: чоловіки простодушні

Немає затвердження правдивіше, ніж це: чоловіки простодушні. Варто зрозуміти це, і все, що ви дізнаєтеся про нас з цієї книги, стане простим і очевидним. Як тільки ви усвідомлюєте це, вам стане зрозумілою і наступна важлива істина: чоловіком рухає його уявлення про себе, його заняття і його дохід. Неважливо, президент він, злочинець або те й інше одночасно. Все, що чоловік робить, оцінюється за його «званню» (ким він є), способу, яким він досяг цього «звання» (урок), і винагороди, яку він отримує за свої зусилля (його дохід).

Ці три речі складають основу ДНК чоловічої зрілості – це ті три вершини, які повинен підкорити кожен чоловік, перш ніж відчує, що дійсно відбувся як чоловік. І до тих пір, поки хлопець, з яким ви зустрічаєтеся, якому ви присвятили себе або з яким живете в шлюбі, не знайде своє місце в цих трьох сферах, він буде дуже зайнятий, щоб зосередитися виключно на вас.

Читайте також:Настала черга прощального вальсу: «Руслано, донечко, потанцюй із батьком»

Задумайтеся: з моменту появи на світ хлопчика все навколо приймаються пояснювати, що він повинен робити, щоб вирости справжнім чоловіком. Його вчать бути витривалим: битuся, дертися в гору, підніматися після падіння, не плачу, і не дозволяти нікому ображати себе.

Його вчать працювати: допомагати мамі тягати сумки з продуктами, виносити сміття, згрібати сніг, стригти газон, – подорослішавши, він повинен знайти роботу.

Його вчать бути заступником – захищати свою маму, молодших братів і сестер, дивитися за будинком і сімейним майном. І його особливо заохочують до того, щоб він прославив свою сім’ю: став таким чоловіком, при появі якого всі знали б, хто він, чим займається і наскільки вдалим. Всього цього хлопчика вчать, щоб підготувати до одного – чоловічої зрілості.

Роби як жінка, думай як чоловік (Стів Харві). За матеріалами Психологіс.