fbpx

Загадку розгадали: що змушує герцогиню Кейт постійно носити пластир на руках?

Папарацці розсекретили, що змушує Кейт Міддлтон постійно носити на руках пластир.

З тих пір, як журналісти дізналися про стосунки Кейт Міддлтон і принца Вільяма, їм не дають проходу. Ще до весілля докучливі папарацці стежили за кожним кроком майбутньої герцогині, щоб знайти те, з чого можна склепати скандальну новина.

З того моменту, як Кейт стала дружиною Вільяма, увага з боку преси тільки збільшилася. Здається, ми знаємо про її життя все: іноді навіть виникає відчуття, що це наша близька подруга.

Останнім часом папараці помітили ще одну деталь: герцогиня Кембриджська часто з’являється на публіці з тілесним пластиром на пальцях.

Читайте також: Це недопустимо: 10 випадків, коли Кейт Міддлтон порушила правила королівської сім’ї (фото)

У Мережі відразу ж почалися суперечки і обговорення. Одні запевняли, що рани на руках Кейт з’явилися в результаті ігор з пустотливими дітьми, інші, що під час виконання домашньої роботи або з необережності.

Однак папараці, як завжди, вдалося розгадати цю загадку, і все виявилося набагато простіше! Журналісти впевнені, що в усьому винні численні домашні улюбленці, яких Кейт буквально обожнює.

Переглянувши всі фотографії, можна помітити, що пластир постійно переміщається з однієї руки на іншу. Що ж, з ким не буває? До речі кажучи, королева Єлизавета II теж обожнює чотириногих.

Ще з дитинства її улюбленою породою собак були коргі. У березні 1991 року на першій сторінці популярних ЗМІ з’явилася новина про те, що домашні пси покусали королеву, коли вона намагалася розборонити їх.

До слова, при королівському дворі дуже серйозно ставляться до виховання тварин. Коли лакей жартома напоїв коргі алкоголем, його тут же звільнили.

А кілька років тому навіть з’являлися новини, що королева не буде заводити нових собак, тому що не хоче, щоб вони пережили її.

Читайте також: Вона помила волосся Кока-Колою, результат був неочікуваний

Монарші особи теж люди, їм не чужа любов до братів наших менших. Тому не варто дивуватися, якщо Кейт або королева знову з’являться з пластирами на руках.

Джерело.

You cannot copy content of this page