fbpx

Загальний гороскоп для всіх на 2022:  Рибам гроші будуть самі йти в руки, особливо з березня до липня, для Раків супер час для здійснення мрій, у Терезів невдалий період з січня по березень

Овен

Овни можуть стати улюбленцями удачі в новому 2022 році. У питаннях кар’єри, зрозуміло. На них чекає просування кар’єрними сходами, керівництво оцінить їхні заслуги. Проте досягти успіху можна лише завдяки наявності чіткого плану дій. Овнам не рекомендується розпочинати ризиковані заходи, такі як відкриття власного бізнесу. Якщо хочеться змін, краще попрацювати над трансформацією своєї особистості та навколишнього простору.

Телець

Тельців чекає успіх, якщо вони будуть якісно і багато працюватимуть. Найбільш сприятлива перша половина року, а також період із листопада по грудень. З серпня на Тельців чекає час оновлення, який буде дуже своєчасним, адже звичні дії вже не будуть приносити успіх. Бажано подолати прагнення зберегти все як є і піти назустріч змінам – поміняти роботу чи хоча б піти вчитися чогось нового.

Близнюки

Представники знаку зодіаку Близнюки будуть успішними у професійній сфері, робочі питання вирішуватимуться легко. Найбільш сприятливий час для реалізації найсміливіших амбіцій – з травня до середини листопада. Важливо не упускати можливості, які надаватимуться. Цей період прекрасний для поліпшення свого матеріального становища. Деякі Близнюки зважаться на відкриття своєї справи чи зміну курсу у кар’єрі. Найбільш працьовиті представники знаку зможуть просунутися вгору кар’єрними сходами.

Рак

З початку року Ракам рекомендовано включитися в командну роботу та працювати над проектами разом із колегами та партнерами. Будь-які зміни у професійній сфері також будуть вдалими. Сприятливо займатися творчістю, соціальними проектами та справами, пов’язаними з інтернет-простором. Супер час для здійснення мрій, яке принесе також вигідні зв’язки та угоди – це періоди з січня до травня та з листопада до грудня.

Лев

2022 року Леви будуть щільно зайняті працею, часу на відпочинок стане менше. З травня до листопада – вдалий час, коли очікуються цікаві пропозиції, фінансові надходження. У цей період у Лева з’являться можливості реалізувати амбітні ідеї та стати популярними. Протягом року обставини показуватимуть необхідність змін у професійній сфері. Проте Леви зіткнуться з різними перешкодами, часом навіть у вигляді власного небажання щось змінювати.

Діва

У 2022 році удача супроводжуватиме представників знаку Діва, зайнятих у банківській сфері, податкових службах та правоохоронних органах. Будуть успішні й ті, хто працює у будівництві, а також у сферах, пов’язаних зі спортом та ризиком. Січень-квітень, листопад-грудень стануть часом, коли здасться, ніби фортуна відвернулася від Діви. В цей час варто відмовитися від ілюзій та реально оцінювати свої сили, тоді період пройде спокійно.

Терези

На представників знаку Терези чекає сприятливий час для професійної реалізації. Вони можуть розраховувати на підтримку керівництва та підйом вгору кар’єрними сходами. З травня до жовтня бажано не будувати завищених очікувань та відпустити ситуацію. Крім того, Терезам буде потрібно вміння оцінювати те, що відбувається, і обмірковувати кожну пропозицію, що надходить. Невдалий період з січня по березень.

Скорпіон (23.10 – 21.11)

У 2022 році багато Скорпіонів відчують у собі бажання радикально змінити професійний шлях. Однак якщо вони зважаться на такий крок, то реальність може не виправдати їхніх сподівань. Оптимальний варіант – плавна реалізація змін у своєму житті. Наприклад, зміни у графіку роботи або вихід на фріланс. Рекомендується зробити своє життя різноманітнішим на враження, більше подорожувати. Очікується багато роботи, але працю буде винагороджено.

Стрілець

Стрільці завжди готові діяти активно та рішуче, і не змінять звичну тактику і у 2022 році. Нові проекти, непокорені вершини та можливості розширення бізнесу будуть вкрай привабливими для представників цього знаку. Обставини складатимуться вдало, особливо у першому півріччі та в останні місяці року. Стрільцям не варто забувати і про якісний відпочинок після трудових подвигів. Не має значення, це буде відпустка або просто додатковий вихідний – все піде на користь і дозволить повернутися до роботи з новими силами.

Козеріг

Наступний рік сприятливий для Козерогів, які готові до змін у професійній сфері. Робота в колективі складатиметься вдало. Сприятливий час, коли у представників знаку з’являться нові можливості та вигідні знайомства, а обставини складатимуться на їхню користь – з січня до травня та з листопада до грудня. У цей період важливо приймати всі доленосні речення.

Водолій

У 2022 році необхідність у змінах торкнеться і представників знаку Водолій. Може відбутися зміна роботи або важливі зміни в робочих процесах. Однак отримати орієнтири у питаннях правильності нового шляху буде складно, розраховувати на підтримку ззовні не доводиться. Оптимальна тактика дій – розраховувати лише на свої сили. Суспільні справи та діяльність у колективі забиратимуть сили та час. З травня по листопад ймовірні вигідні пропозиції та поява нових можливостей у галузі фінансів.

Риби

Для Риб настає час, коли доля винагородить їх за здобутки минулого. Рекомендується займатися громадською діяльністю, а також розпочинати роботу над новими проектами. Рік буде сприятливим для представників творчих професій, педагогіки, туризму, соціальних проектів. Будуть щасливими і Риби, зайняті у сферах технологій, юриспруденції, хімічної промисловості. Сприятливо працювати у колективі. Колеги будуть готові підтримувати Риб у всіх починаннях.  Вам гроші будуть самі йти в руки, особливо з березня до липня

You cannot copy content of this page