fbpx

Загальний гороскоп на 24 листопада 2021 року: що радять астрологи. Загалом  буде напружений день

Доба не віщує нічого доброго любителям авантюр та ігор. Є відсоток виявитися банкрутами. Загалом у багатьох буде напружений день.

Те, що раніше здавалося звичайним і простим, невинним, стане неприємним приводом для виясненням відносин із близькими людьми та начальством. Зірки не рекомендують планувати на цей день будь-які великі придбання та угоди.

Багатьом людям у цей день буде потрібна порада і направлення для вирішення несподіваних проблем. Причому для кожного буде необхідно стежити за своїми словами: не варто говорити того, в чому немає 100% впевненості.

Більшості людей доведеться вирішувати господарські проблеми: чи то побутові на кшталт, не працює водопровід, неправильна робота комунальних служб або ж якась поломка техніки.

Порада дня

Спільною рекомендацією для всіх людей цієї доби стане лише правильний розрахунок своїх сил, бажань та реальних можливостей. Не варто переоцінювати все, що відбувається в поточних справах. Інакше можна зовсім позбутися всього нажитого непосильною працею. Що ж до спілкування, то астрологи радять дотримуватися тієї самої тактики: більше слухати, ніж говорити.

You cannot copy content of this page