Заглянув за диван і дізнався як моя молодша сестра заробляє на життя. Вона соромиться своєї роботи, вважала за краще мовчати

Так сталося, що зі своєю молодшою ​​сестрою Дашею я не спілкувався вже близько десяти років. Вона з самого дитинства жила з батьком і його новою дружиною в столиці, нас розділяла велика відстань, тому бачилися ми дуже рідко.

Кілька місяців тому у нас зав’язалося листування в соцмережі і ми домовилися, що я приїду до неї в гості. До своїх 27 років вона вже придбала власне багато обставлене житло і автомобіль. Якщо чесно, то я подумав, що це все результат вдалого заміжжя, але пізніше дізнався, що сестра ще не була в шлюбі і заробила на все сама. Мені стало цікаво, ким же моя молодша сестричка влаштувалася в столиці, що змогла купити чудову квартиру і круту іномарку, раптом я теж зможу?

Виявилося, що мені цього не дано. Я запитав у Даші щодо того, де вона працює, на що вона зніяковіла і сказала, що не хоче про це говорити, мовляв боїться, що я буду її засуджувати. Ну, раз розмова про роботу не пішла, то вирішили попити чаю і поки моя сестра пішла на кухню, я помітив, що диван якось не щільно прилягає до стіни, встав, щоб його поправити і побачив за ним дещо цікаве. Цей предмет допоміг мені знайти відповідь на питання як моя сестра заробляє на життя.

Я побачив за диваном велике полотно, це була розпочата картина, там був зображений малюнок жіночої фігури, що лежить на цьому самому дивані. Сестра повернулася з кухні і застала мене за розгляданням полотна. Вона страшенно зніяковіла і поспішила сховати начерк. Коли вона все ж заспокоїлася, то розповіла, що заробляє тим, що малює людей в такому стилі і соромиться розповідати родичам про свою професію.

Не дарма закінчувала художку, а у мене ось таланту до малювання немає. Клієнти у неї трапляються досить багаті, Даша сказала, що навіть малювала пару знаменитостей, тому по грошах виходить непогано. Я не бачу нічого ганебного в такому заробітку і порадив своїй молодшій сестрі не соромитися таланту.

Фото ілюстративне з вільних джерел