Заходимо з сином в море. Тут нізвідки не візьмись налітає хвиля. Але мені не стpашно, адже малюк у мене в крузі! Хвиля відходить, дивлюся – сина немає!

Синові вже два роки. Ми давно не були на морі, цього літа планували нарешті відпочити. Але чоловік заявляє, що у нього багато роботи, і йому не до моря.

Він працює на цеху з виробництва вікон, і всі вирішили влітку в таку спеку міняти вікна! Але, що поробиш … Мені з дитиною ніхто їздити на море не забороняв, тому я купила 2 купальника і підготувалася до довгоочікуваного відпочинку. Джерело

Чоловік виділив нам кругленьку суму + свою маму в супровід. Ну, а що робити? Їхати, однозначно, треба!

Малюк плавати не вміє, але це не біда. Поруч з морем продається купа кругів, нарукавників. Але наша бабуся вирішила купити той, який був дешевший, але більший! Тепер у мого синочка був величезний круг, який нібито повинен був не давати йому потонути.

– А навіщо ще й нарукавники, круга вистачить! – заявила моя свекруха.

Я не стала сперечатися і псувати собі і дитині відпочинок, тому що була впевнена, що найменша спроба обернулася б скандалом.

Заходимо з синочком в море, водичка чиста, всі камінчики на дні видно. Така тепла вода! Літають чайки, люди всі радіють, засмагають і купаються під сонцем. Я тримаю синочка у воді, він в крузі.

Тут нізвідки не візьмись налітає хвиля. Але мені не страшно, адже малюк у мене в крузі! Хвиля відходить, дивлюся – сина немає!

Я на хвилиночку застигла. Де мій малюк? Не можу покликати на допомогу, втратила дар мови … Дивлюся, неподалік від мене чоловік стоїть у воді і тримає мого малюка.

Я не розуміла, що сталося. Як мій малюк опинився у нього, як він випав з круга? Він сильно плакав, він теж не зрозумів, як він там опинився …

Читайте також: Взяли ми племінницю до себе пожити. Вона стала красунею, фігура струнка, загалом – можна вже заміж видавати! Але тут я помічаю, що чоловік якось по-іншому на неї подивився. Повертаюсь з роботи, а вони на дивані

Чоловік лаявся і кричав на мене. Але я тільки почала ридати і дякувати йому. Я буду йому вдячна все життя. Він врятував мою дитину, яка мало не потонула з вини моєї жадібної свекрухи!

Як ви здогадуєтеся, наш відпочинок в той же день закінчився!

Як приїхали додому, відразу записала сина в басейн, а без чоловіка тепер я точно ніколи не поїду на море!