Заходжу в квартиру, мій сидить на кухні чай п’є, а в моїй кімнаті, вмостившись п’ятою точкою на косметичний столик, якась діваха селфі робить. – «Він у мене звичайно крутий, знаю, але хто взагалі дозволяв сюди входити?» – «Ой, здрастє» – промимрила та

Спеціально для сайту osoblyva.

Стомлена, занурена у свої думки повертаюсь додому після важкого робочого дня. І тут телефонує мені наречений і щасливо щебече, що до нас у гості сестра його приїхала.

Чудово думаю, ще одна “приємна” звістка на сьогодні. Могли б і попередити.

Світлана, сестра тоді мого ще нареченого, закінчувала школу, тобто досить доросла і самостійна дівчина вже, жила далеко за містом разом з батьками. А тут раптово за братом старшим скучила і вирішила навідатись.

Заходжу в квартиру, мій сидить на кухні чай п’є, а в моїй кімнаті, вмостившись п’ятою точкою на косметичний столик, якась діваха селфі робить.

– «Він у мене звичайно крутий, знаю, але хто взагалі дозволяв сюди входити?»

– «Ой, здрастє» – промимрила Світлана і вилетіла в коридор.

Прийшла на кухню, до чаю вже нічого немає, хоча я неабияк запаслася на вихідні, думаю, «спасибі родичам, клас». А тут і наречений мені, «ти ж» – каже – «Світлану завтра порозважатися?»

В якому сенсі запитую, у мене завтра свої плани, моя Катя нарешті з Ізраїлю прилелить, я її рік не бачила, я не буду змінювати плани через твою сестру. Ну, каже, візьми її собою. Ні, твої родичі, вже бери і розважай. На що він мені видав, що у нього завтра плани, потрібно кудись терміново їхати. Ну кажу і сестру прихопи, зла і втомлена я пішла спати.

Вранці, картина маслом, нареченого немає, мабуть дуже важливі справи, раз він змотався з вдосвіта. Світлана вже напоготові, все тіп-топ, підбори, макіяж. Я їй мовляв, ти гуляти? Вона, так місто подивитися, по кафешках посидіти. Ну, кажу, відкривай гугл-карти і йди, тут до центру рукою подати, а там і парк, і кафешки, і кіно. Розберешся, дама сучасна. Ось тобі ключі, якщо раптом прийдеш раніше всіх. Якщо що, відразу телефонуй мені або брату.

Та стоїть, мнеться. Що ще, кажу, питай. А вона, у мене грошей немає. Я запитала, а що, батьки не дали? Хитає головою, мовляв ні. Кажу, парком можна і без грошей погуляти. Та, губки надула але пішла.

Повертаюся ближче до вечора, а у мене в квартирі зібрався полк, у вигляді родичів навіть ще не чоловіка з потенційною свекрухою на чолі. І з порогу на мене, «ааа, ти мою дівчинку відпустила одну, до великого міста, без грошей. А якби це, а якщо то, ти така безвідповідальна»

Читайте також: Поки чоловік був у відрядженні я втілила свій план. На наступний день його брат, червоніючи від сорому, вибачався. Я зробила вигляд, що не хотіла нічого, що він сам наполягав, проти моєї волі. Боря тут пам’ятав, а тут – не пам’ятав, і з легкістю повірив у мою брехню. Аліменти були у мене в кишені

Позаду стоїть Світланка з поважним виглядом і надутими губками і мій «наречений», який так і не заступився за мене, тільки кивав головою в такт словам матері. Я не витримала. «Знаєте, кажу що, кинули нам свою дочку на халяву, так ще її тут облизувати повинні чи що, а ну забирайте свою красуню і пішли з моєї квартири»

Та, бурмочучи під ніс усілякі прокляття, вийшла з валізами і дочкою геть. І тут наречений на мене, “ах, ось ти яка, а я то думав, і навіщо ти мені потрібна така і т.д» Ну, знаєш що, кажу, і ти речі збирай. Так за один вечір, позбулась я і нареченого, і майбутніх родичів і навіть дуже цьому рада.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!